پخش مسابقه پنج ستاره با مجری گری بازیگر معروف در شبکه 5

مسابقه 5 ستاره, مجری مسابقه پنج ستاره, زمان پخش مسابقه پنج ستاره, ثبت نام در مسابقه 5 ستاره, عکس مجری, پژمان بازغی, دانلود مسابقه پنج ستاره

مسابقه تلویزیونی پنج ستاره به تازگی در شبکه پنج سیما کلید خورد و از اسفندماه با اجرای یک بازیگر سرشناس روی آنتن میرود.

مسابقه پنج ستاره از اسفند روی آنتن میرود

در شبهای بلند زمستان و در آخرین ماه سال تلویزیون برنامه ویژه ای برای سرگرمی مخاطبانش درنظر گرفته است. مسابقه پنج ستاره ، برنامه جدید تلویزیون در آخرین ماه سال است که به زودی روی آنتن میرود.
پنج ستاره عنوان جدیدترین برنامه تلویزیون است که این روزها پس از طی مراحل پیش تولید، وارد مرحله تولید شده است.

زمان پخش مسابقه پنج ستاره

پروژه پنج ستاره در چارچوب یک برنامه با گونه «مسابقه – بازی» است که عموم مردم با شرکت در آن شانس خود را برای میلیونر شدن آزمایش خواهند کرد! عموم مردم می توانند با شرکت در این برنامه و حضور در آن، یکی از مهمترین چالش های خود را تجربه کنند.

پخش مسابه پنج ستاره با مجری گری بازیگر معروف در شبکه 5

پخش مسابقه پنج ستاره از اسفندماه

مجری این مسابقه بزرگ از بین بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون انتخاب شده است. پیش بینی می شود پنج ستاره یکی از پربیننده ترین مسابقات تلویزیون در سال آینده باشد.

این مسابقه به صورت هفتگی از اسفند ماه روی آنتن شبکه پنج می رود.

پخش مسابه پنج ستاره با مجری گری بازیگر معروف در شبکه 5

مسابقه کودک شو با اجرای پژمان بازغی

یکی دیگر از مسابقات جذاب و پرمخاطبی که از اواسط دی ماه با اجرای پژمان بازغی دوباره روی آنتن رفته است مسابقه کوک شو است. کودک شو یک مسابقه خانوادگی است که در آن خانواده ها برای جایزه بزرگ با هم رقابت می کنند اما بچه ها در دنیای کودکانه خود به بازی مشغولند! این برنامه که برای پخش از شبکه نسیم آماده می شود یکی از بزرگترین پروژه های تلویزیونی در نوع خود است و شامل بخشهای غیر رقابتی، طنز و سرگرمی نیز می باشد.

این مطالب را هم ببینید