خلاصه سریال رقص روی شیشه؛ زمان پخش و عکس بازیگران سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه یکی از سریال های درام عاشقانه و اجتماعی به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی پیمان جعفری می باشد که قرار است به عنوان یک سریال مجموعه نمایش خانگی به دست مخاطبان برسد.

سریال رقص روی شیشه + عکس بازیگران این سریال

سریال رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه یک مجموعه نمایش خانگی است که در ژانر عاشقانه و اجتماعی به کارگردانی مهدی گلستانه تولید شده است. این سریال که احتمالاً در 26 قسمت خواهد بود به عنوان دومین تجربه مهدی گلستانه در مجموعه نمایش خانگی به شمار می رود.

بهرام رادان در سریال رقص روی شیشه

در این سریال از بازیگران معروف و مطرح تلویزیون و سینمای ایران استفاده شده است که بهرام رادان یکی از بازیگران اصلی این سریال است. علاوه بر بهرام رادان خانم سحر قریشی نیز در این سریال حضور دارد.

خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال رقص روی شیشه

بازیگران سریال رقص روی شیشه

همچنین لازم به ذکر است که خوانندگان معروف و شناخته شده ای همچون: رضا صادقی، فرزاد فرزین، بابک جهانبخش، محمد علیزاده، مهدی دارابی، مهدی مقدم، مهدی یغمایی، محمد زند وکیلی، رضا بهرام و انوشیروان تقوی در این مجموعه نمایش خانگی همکاری دارند.

علاوه بر تمام اینها با آنکه عوامل این سریال خیلی تلاش کردند که اخباری از داستان و محتویات این سریال جایی بروز نکند، متوجه شدیم که یاس خواننده رپ معروف که البته تا به حال اقدامی برای گرفتن مجوز نکرده است، قرار است در این سریال حضور داشته باشد و اینکه آقای گلستانه مجوز حضور یاس را گرفته اند یا خیر اطلاعی در دست نیست.

 

 

همچنین بخوانید: بیوگرافی هانیه توسلی ـ خلاصه داستان سریال بانوی عمارت ـ خلاصه داستان سریال بی قرار

مطالب مشابه را ببینید!

معرفی بهترین فیلم و سریال های مذهبی (لیست 20 تایی آثار مذهبی معروف) بهترین فیلم ها با موضوع بقا (20 فیلم تماشایی درباره بقا و زنده ماندن) بهترین فیلم ها با موضوع زامبی (16 فیلم ترسناک و جالب زامبی) بهترین انیمه های سینمایی (لیست 15 انیمه پرطرفدار و داستان هر کدام) بهترین سریال های شبکه نمایش خانگی جدید و قدیمی (با داستان و معرفی بازیگران) معرفی بهترین سریال های تینیجری (لیست 20 سریال گروه سنی نوجوانان) بهترین سریال های ترسناک دیدنی ( معرفی 20 سریال امتیاز بالا ) معرفی بهترین سریال های اکشن؛ 20 سریال هیجانی اکشن با داستان و معرفی بازیگران بهترین سریال های عاشقانه خارجی؛ لیست 16 سریال رمانتیک و داستان آنها بهترین انیمه های سریالی؛ 20 انیمیشن محبوب سریالی و داستان ها