بیوگرافی رامین ناصرنصیر؛ عکس رامین ناصرنصیر در کنار همسرش

رامین ناصرنصیر بازیگر ایرانی که بیشتر او را در کارهای طنز مشاهده نموده ایم و فردی کاملاً شناخته شده برای همه مخاطبان تلویزیون و سینما می باشد.

بیوگرافی و عکس های رامین ناصرنصیر

بیوگرافی رامین ناصرنصیر

رامین ناصرنصیر بازیگر و کمدین تلویزیون و سینمای ایران متولد 1354/11/11 در تهران می باشد. ایشان تحصیلاتشان را تا مقطع کارشناسی رشته تدوین از دانشکده هنرهای زیبا اخذ نموده اند.. ناصرنصیر علاوه بر بازیگری به فعالیت  هایی همچون نویسندگی، منشی صحنه، کارگردانی، مترجم و عکاسی پرداخته است.

طبق گفته های خودشان در مصاحبه هایی که داشته اند، دلیل انتخاب فامیلی ناصر نصیر این است که ناصر و نصیر اسم پدر بزرگ و پدر پدربزرگم بود و آن ها در انتخاب نام فامیلی خلاقیت نشان دادند و برای همین دو کلمه که تقریبا باهم هم معنا هستند و کامل کننده یکدیگر هستند را انتخاب کردند.

 

تسلط بر 4 زبان دنیا

رامین از جمله بازیگرانی است که زبان خود را تقویت نموده است و به چند زبان دنیا مثل زبان انگلیسی, اسپانیایی, فرانسوی و ایتالیایی مسلط است.

قبل از آنکه وارد عرصه بازیگری شود، در اوایل دهه 70 ترجمه کتاب “پابرهنه در پارک” را به پایان رساند و با تأخیر فراوان در چاپش، سرانجام در سال 77 منتشر شد.

انتشار این کتاب انگیزه فراوانی به وی داد و باعث شد که علاقه بیشتری به مترجمی پیدا کرده و آن را خیلی جدی دنبال کند.

بیوگرافی و عکس های رامین ناصرنصیر

شروع به فعالیت و شهرت

رامین ناصرنصیر از جمله بازیگرانی است که بازیگری را با مهران مدیری آغاز نمود. وی از سال 73 با سریال تلویزیونی “ساعت خوش” به کارگردانی مهران مدیری بازیگری را آغاز نمود و اولین قاب دوربین او بسته شد.

پس از آن دومین تجربه بازیگری خود را یکسال بعد یعنی در سال 74 با سریال “پرده عجایب” به کارگردانی داریوش مؤدبیان بدست آورد.

در سال 1380 با فیلم سینمایی “مربای شیرین” به کارگردانی مرضیه برومند وارد عرصه سینما شد و جایی برای خود باز کرد.

دهه 70 و 80 از سالهای پرکار رامین ناصرنصیر بوده است اما رفته رفته شاهد کم کاری وی شدیم که البته به اجبار صورت گرفته بود و دلیلش جوی بود که بر شرایط هنری حاکم شده بود.

در سال 90 خودش را محک زد و کارگردانی سری اول “خانه اجاره ای” را به عهده گرفت و موفق هم عمل کرد.

معروف ترین سریال های و فیلم های رامین ناصرنصیر می توانیم به فیلم هایی همچون: نوروز 77 ـ جنگ 77 ـ ببخشید شما ـ ورثه آقای نیکبخت ـ پلاک 14 ـ داستان های نوروز ـ زیر آسمان شهر ـ پشت کنکوری ها ـ در کنار هم ـ عروس ـ مرده متحرک ـ دامادی به نام صفر ـ زن بابا ـ به من نگو دزد ـ ارث شیرین ـ خانه اجاره ای ـ قهوه تلخ ـ لبخند در مراسم ترحیم ـ شوخی کردم ـ در حاشیه ـ دست نزن جیزه ـ معمای شاه ـ مجموعه نمایش خانگی شهرزاد (فصل اول و دوم) و گمشدگان اشاره نمود.

بیوگرافی و عکس های رامین ناصرنصیر

ازدواج

آنگونه که به نظر می آید و از آنجا که تاکنون هیچ اخباری مبنی بر ازدواج رامین ناصرنصیر بازیگر 43 ساله کشورمان منتشر نشده است، ایشان مجرد است.

 

 

 

 

موارد بیشتر: بیوگرافی یوسف تیموری ـ بیوگرافی مجید صالحی

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)