بیوگرافی مهرنوش مقیمی؛ عکس های مهرنوش مقیمی بازیگر سریال حوالی پاییز

مهرنوش مقیمی بازیگر تازه وارد تلویزیون و سینمای ایران است که در سریال حوالی پاییز نقش آفرینی می کند.

بیوگرافی و عکس های مهرنوش مقیمی

بیوگرافی مهرنوش مقیمی

مهرنوش مقیمی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران متولد 1363/12/01 در یزد می باشد. وی فارغ التحصیل رشته بازیگری میباشد. همچنین به ورزش یوگا و خواندن کتاب علاقمند است و در دوران فراغت و استراحتش به این کارها می پردازد.

بیوگرافی و عکس های مهرنوش مقیمی

شروع به فعالیت و شهرت

مهرنوش مقیمی در کلاس های بازیگری استاد سمندریان شرکت نمود و زیر نظر استادانی همچون علی اصغر دشتی، محمودرضا رحیمی و … دوره های بازیگری اش را گذراند.

مهرنوش مقیمی بازیگری را با تئاتر آغاز نمود و نخستین بار در سن 26سالگی و در سال 89 با نمایش ایکاووس به کارگردانی کرامت یزدانی وارد حوزه بازیگری گردید.

مهرنوش مقیمی پس از چندین حضور در تله فیلم و تله تئاتر در سال 1395 با فیلم سینمایی خواب آلود اولین تجربه جدی خود را جلوی دوربین بدست آورد. او در فیلم سینمایی لکنت به سفارش صدا و سیمای یزد نیر حضور داشت.

بیوگرافی و عکس های مهرنوش مقیمی

همچنین نخستین کار تلویزیونی خود را در سال 95 با سریال “برادر” به کارگردانی جواد افشار آغاز نمود و دومین سریالش را در سال 97 با سریال “سر  دلبران” تجربه نمود. این سریال در رمضان سال 97 روی آنتن تلویزیون ایران رفت. وی در همین سال دومین تجربه تلویزیونی خود را با سریال “حوالی پاییز” تجربه نمود.

قطعاً این سریال از آنجا که پرمخاطب و پربیننده می باشد باعث بهتر دیده شدن و شناخته شدن مهرنوش مقیمی خواهد شد. وی در این سریال تجربه همبازی شدن با بازیگران شناخته شده ای همچون رویا تیموریان، حسین مهری و لیلا اوتادی را دارد.

بیوگرافی و عکس های مهرنوش مقیمی

ازدواج

تاکنون در هیچ رسانه ای خبری از ازدواح مهرنوش مقیمی منتشر نشده است. به محض اینکه هر خبری مبنی بر ازدواج ایشان منتشر شود، این مطلب به روز رسانی می شود.

 

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی پردیس منوچهری

بیوگرافی جوانه دلشاد

بیوگرافی آن ماری سلامه

بیوگرافی حسین مهری

بیوگرافی مونا کرمی

این مطالب را هم ببینید