بیوگرافی حسین مهری؛ عکس های حسین مهری بازیگر سریال حوالی پاییز

حسین مهری بازیگر جوان تلویزیون و سینمای ایران است. این جوان تازه کار نبوده و تقریباً شناخته شده است. این روزها در سریال حوالی پاییز که از 6 آبان هر شب از شبکه سه سیما روی آنتن می رود دیده می شود.

بیوگرافی و عکس های حسین مهری

بیوگرافی حسین مهری

حسین مهری بازیگر تلویزیون و سینمای ایران متولد 1363/07/23 می باشد. وی علاوه بر بازیگری در زمینه های منشی صحنه و دستیار دوم  کارگردان نیز فعالیت نموده است. از دوستان نزدیک او کامبیز دیرباز و امیر جعفری می باشند.

 

شروع به فعالیت و شهرت

حسین مهری جزو آن دسته از بازیگرانی است که برای بازیگر شدن خیلی زحمت کشیده است و یک شبه به این جا نرسیده، بلکه تلاش های مکرر برای رسیدن به اهدافش را پشت سر گذاشته است. ناگفته نماند که با تئاتر شروع کرد. همانگونه که خودش در مصاحبه هایش بیان کرده از سال 72 در زمانی که 9 ساله بوده است شروع به کار تئاتر نموده است.

حسین مهری برای نخستین بار در سال 77 با فیلم سینمایی عشق + 2 جلوی دوربین رفتن و اولین تجربه بازیگری روبروی دوربین را برای خود رقم زد. سپس در سال 88 در نخستین تله فیلم خود به نام “سایه های شهر” ایفای نقش نمود.

در سال 88 با سریال “زیر هشت” به کارگردانی سیروس مقدم وارد تلویزیون شد و این شروع اوج فعالیت حسین مهری بود. در همان سال همزمان با سریال زیر هشت در سریال های “نابرده رنج” به کارگردانی علیرضا بذرافشان” و سریال “پایتخت” به کارگردانی سیروس مقدم حضور پیدا کرد.

سریال “زمانه” در سال 91 به کارگردانی حسن فتحی باعث بهتر دیده شدن و رسانه ای تر شدن حسین مهری شد.

وی هم اکنون در سریال حوالی پاییز که به تازگی از شبکه سه سیما به جای سریال دلدادگان روی آنتن رفته است دیده می شود. او در این سریال نقش یک پسر جوانی را بازی می کند که عاشق دختری عرب می شود و درگیر این عشق نامتعارف می گردد.

 

ازدواج

حسین مهری بازیگر 34 ساله ایرانی متأهل می باشد. ایشان در سال 91 ازدواج کرده و حاصل این زندگی مشترک یک فرزند پسر به نام حامین می باشد. تاکنون هیچ عکسی از همسر حسین مهری در فضای مجازی و هیچ رسانه دیگری منتشر نشده است.

بیوگرافی و عکس های حسین مهری

شایعه  ازدواج با ویدا جوان

چندی پیش به علت عکسی که حسین مهری و ویدا جوان در کنار هم انداخته بودند شایعه شده بود که این دو با هم ازدواج کرده اند. در صورتی که این موضوع یک شایعه و کذبی بیش نبوده. خانم ویدا جوان نیز خود متأهل می باشند. همسر ایشان آیلا تهرانی هستند.

 

عکس های حسین مهری

بیوگرافی و عکس های حسین مهری

بیوگرافی و عکس های حسین مهری

بیوگرافی و عکس های حسین مهری

بیوگرافی و عکس های حسین مهری

بیوگرافی و عکس های حسین مهری

بیوگرافی و عکس های حسین مهری

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی لیلا اوتادی

بیوگرافی ماری آن سلامه

بیوگرافی شاهرخ استخری  

بیوگرافی الهام نامی

این مطالب را هم ببینید