بیوگرافی سارا بهرامی؛ عکس های سارا بهرامی و همسرش

سارا بهرامی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران می باشد که جدیداً در مجموعه نمایش خانگی “ساخت ایران 2” در نقش پریسا حضور پیدا کرده است.

بیوگرافی سارا بهرامی

بیوگرافی سارا بهرامی

سارا بهرامی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران متولد بهمن 1361 در اصفهان می باشد. بهرامی فارغ تحصیل رشته تئاتر از دانشگاه تنکابن (مازندران) می باشد. از همان دوران کودکی در سنین 9 سالگی به بازیگری علاقه مند می شود و آن را هدف خود قرار می دهد.

بیوگرافی سارا بهرامی

شروع به فعالیت و شهرت

سارا بهرامی فعالیتش را با تئاتر آغاز نمود. وی در سال 1388 اولین تجربه سینمایی خود را با فیلم “تهرون” به کارگردانی نادر تکمیل همایون آغاز نمود. سپس در همان سال در دومین فیلم سینمایی خود به نام “آینه های روبرو” حضور پیدا کرد.

در سال 90 با سریال “فرات” وارد تلویزیون شد. این سریال از شبکه دو روی آنتن می رفت. سپس در همان سال در سریال “مثل یک کابوس” که از شبکه یک سیما پخش می شد حضور پیدا کرد.

در سال 92 با حضور در سریال پروانه (در نقش پروانه) و بازی نقش مقابل حامد کمیلی به خوبی شناخته شد.

آخرین کار تلویزیونی سارا بهرامی در تلویزیون نیز سریال پرده نشین به کارگردانی بهروز شعیبی می باشدکه از از شبکه یک سیما پخش گردید.

هم اکنون او را در مجموعه نمایش خانگی “ساخت ایران 2” در نقش پریسا می بینیم. وی در این مجموعه بسیار خوش درخشیده است و در کنار بازیگران شناخته شده ای همچون مهران احمدی، سحر دولتشاهی، محمدرضا گلزار، امین حیایی، محسن کیایی و … به ایفای نقش می پردازد.

بیوگرافی سارا بهرامی

بیوگرافی سارا بهرامی

جوایز و افتخارات

سارا بهرامی تاکنون موفق به کسب جوایز و افتخاراتی شده است از جمله در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم دارکوب موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

بیوگرافی سارا بهرامی

ازدواج

سارا بهرامی بازیگر 35 ساله ایرانی مجرد می باشد و تاکنون ازدواج نکرده است.

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی محمدرضا گلزار

بیوگرافی سحر دولتشاهی

بیوگرافی محسن کیایی

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت