بیوگرافی مهران احمدی؛ عکس های مهران احمدی و همسرش

مهران احمدی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران که در سریال هایی همچون باران، پایتخت، ساخت ایران 2 و … یادگاریهای ماندگاری از خود بر جای گذاشته است.

بیوگرافی و عکس های مهران احمدی

بیوگرافی مهران احمدی

مهران احمدی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینمای ایران متولد اسفند 1352 در تهران می باشد. ایشان علاوه بر کار بازیگری به کارهایی همچون کارگردانی، دستیار کارگردان، مدیر تولید و برنامه ریز نیز می باشد. او دوران کودکی اش را در نیشابور گذرانده و پس از چند سال به تهران بازگشته است.

مهران احمدی تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی رشته بازیگری اخذ نمود است. از همان ابتدا به بازیگری علاقمند بوده و به دلیل علاقه ای که داشته وارد این عرصه شده و در فکر جمع آوری پول و پله و مسائل مادی سینما و تلویزیون نبوده است.

از نظر مهران احمدی نقش های کمدی یکی از سخت ترین نقش های ممکن است زیرا باید مردم را خنداند و خنداندن مردم کار سختی است.

بیوگرافی و عکس های مهران احمدی

شروع به فعالیت و شهرت

مهران احمدی در سال 73 بازیگری را با تله تئاتر “انگشتری ژنرال ماسیاس” به کارگردانی غلامرضا حامدی خواه شروع نمود. سپس در سال 75 با سریال “جدال با سرنوشت” که از شبکه یک سیما روی آنتن رفت وارد تلویزیون شد.

حضور او در سریال های پایتخت 2 و پایتخت 3 در نقش بهبود باعث شد بهتر دیده شود. در سال 92 با بازی در نقش شکیب در سریال “آوای باران” شهرت بیشتری به دست آورد.

در سال 85 با فیلم سینمایی “آدم” به کارگردانی عبدالرضا کاهانی به عنوان بازیگر، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز وارد سینما شد.

فیلم ها و سریال های زیادی از وی دیده شده است.

بیوگرافی و عکس های مهران احمدی

مهران احمدی و محمدرضا گلزار در ساخت ایران 2

بیوگرافی و عکس های مهران احمدی

اما پایتخت 2 در نقش بهبود و آوای باران در نقش شکیب و این اواخر یعنی در سال 97 حضورش به عنوان نقش توتونچی در مجموعه شبکه نمایش خانگی “ساخت ایران 2” بر محبوبیت و شهرتش افزود.

بیوگرافی و عکس های مهران احمدی

ازدواج

مهران احمدی بازیگر 45 ساله ایرانی متأهل می باشد و حاصل این زندگی مشترک یک دختر به نام باران است که مهران احمدی عاشق دخترش است.

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی سارا بهرامی

بیوگرافی محمدرضا گلزار

بیوگرافی مجید نوروزی

بیوگرافی محسن کیایی

این مطالب را هم ببینید