بیوگرافی مهتاب شیروانی؛ عکسهای مهتاب شیروانی بازیگر زن سریال پدر

مهتاب شیروانی،بازیگر جوان دهه هفتادی سریال پدر که در نقش عاطفه ظاهر شد و قبل از این سریال در تئاترهای مختلفی ایفای نقش نمود که در ادامه توضیح بیشتری از بیوگرافی ایشان می دهیم.

 

بیوگرافی مهتاب شیروانی

بیوگرافی مهتاب شیروانی

عکس مهتاب شیروانی بازیگر سریال پدر

 

مهتاب شیروانی یک بازیگر جوان آینده دار سینما و تلویزیون دهه هفتادی است که در سریال پدر با ایفای نقش عاطفه بسیار خوش درخشید و شهرتی در بین بینندگان پیدا کرد. مهتاب شیروانی فارغ التحصیل کارشناسی ادبیات فارسی می باشد و مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه شهید بهشتی تهران اخذ کرده است. اما در رابطه با رشته دانشگاهی خود در حال حاضر شغلی ندارد.

سریال پدر که در تابستان ۹۷ از شبکه دو سیما پخش شد یکی از سریال های زیبا با نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا به کارگردانی بهرنگ توفیقی می باشد.
ماجرای سریال پدر از این قرار بود که داستان سریال درباره یک دختری به نام لیلا است که در دانشگاه با یک پسر همکلاسی‌اش حامد تهرانی که سینا مهراد که نقش آن را بازی می کند آشنا میشود و درگیر یک ماجرای عشقی می شوند که داستان سریال را به وجود می آورد.

بیوگرافی مهتاب شیروانی

عکس شخصی مهتاب شیرانی

 

سوابق هنری مهتاب شیروانی

مهتاب شیروانی پیش از سریال پدر و حضور در تلویزیون در تئاتر هایی شرکت داشته است که در بین آنها میتوان  به نمایشنامه کلاه اهنی ها, نیازمندیها و حضور در جشنواره عروسکی مبارک و ترانه خورشید و ماه

آسمان آبی ربات ها ، صندوق بازی ، پسماند و پهلوان کچل ، کچل نمیماند و …. اشاره کرد.

بیوگرافی مهتاب شیروانی

عکس اینستاگرام مهتاب شیروانی بازیگر نقش عاطفه در سریال پدر

بیوگرافی مهتاب شیروانی

بیوگرافی و عکس خصوصی مهتاب شیروانی بازیگر زن سریال پدر

بیوگرافی مهتاب شیروانی

عکس خصوصی مهتاب شیروانی

مهتاب شیروانی بازیگر جدید و جوان کشورمان در کنار بازیگران شاخصی چون سیما تیرانداز و در تئاتر کار کرده و ایفای نقش نموده است.

بیوگرافی مهتاب شیروانی

عکس شخصی و خصوصی مهتاب شیروانی

 

همسر مهتاب شیروانی

هیچ اطلاعات دقیقی درباره ازدواج ایشان وجود ندارد اما اینگونه به نظر می رسد که ایشان هنور مجرد هستند و در صورت هرگونه خبر درباره ازدواج ایشان به اطلاع رسانده خواهد شد.

 

همچنین بخوانید: خلاصه داستان سریال پدر، بیوگرافی و عکس ریحانه پارسا

این مطالب را هم ببینید