بیوگرافی جین سه یون؛ بیوگرافی بازیگر نقش اوک نیو

جین سه یون از بازیگران جوان تلویزیون و سینمای کره جنوبی می باشد که در چندین فیلم در نقش اول بازی کرده است و هم اکنون او را در تلویزیون ایران در شبکه سه سیما، با فیلم “افسانه اوک نیو” می بینیم.

بیوگرافی جین سه یون بازیگر نقش اوک نیو

بیوگرافی جین سه یون

جین سه یون بازیگر تلویزیون و سینمای کره جنوبی متولد 15 فوریه 1994 (24 ساله) در کره جنوبی می باشد. جین سه یون فارغ  التحصیل در رشته فیلم و تئاتر از دانشگاه چونگ آنگ می باشد.

بیوگرافی جین سه یون بازیگر نقش اوک نیو

شروع به فعالیت

جین سه یون از سال 2010 یعنی در سن 16 سالگی با بازی در سریال تلویزیونی “اشکال نداره، دختر بابا” شروع به فعالیت بازیگری نمود. جین در این سریال نقش مکمل را ایفا می کرد.

سپس در سال 2011 اولین تجربه سینمایی خود را در فیلم “سفید: ملودی نفرین” در نقش جه نی به دست آورد.

نخستین نقش اصلی را در سریال تلویزیونی “دختر من گله” در سال 2011 در نقش یانگ کوت نیم بازی کرد که در این فیلم بسیار خوب دیده شد.

جین سه یون همچنین در دو موزیک ویدیو “عشق خرس” در نقش کانگ چانگ مو در سال 2010 و “من مشکلی ندارم” در نقش جین سه یون و چا گیل یانگ در سال 2012 حضور پیدا نمود.

هم اکنون جین سه یون در سریال افسانه اوک نیو دیده می شود که این سریال از شنبه تا پنجشنبه هر شب ساعت 20:00 از شبکه سه سیمای تلویزیون ایران روی آنتن می رود.

 

کارنامه هنری

از جمله سریال های تلویزیونی که جین سه یون در آن ها ایفای نقش نموده است می توان موارد زیر را نام برد.

  • اشکالی نداره، دختر بابا / سال 2010 / نقش مکمل
  • دختر من گله / سال 2011 / شخصیت اصلی
  • دو دوست / سال 2011 / شخصیت اصلی
  • ماسک عروس / 2012 / شخصیت اصلی
  • پنجه / سال 2012 / شخصیت اصلی
  • نسل الهام بخش / سال 2014 / شخصیت اصلی
  • دکتر غریبه / سال 2014 / شخصیت اصلی
  • نهایت در هم شکستگی / سال 2015 / شخصیت اصلی
  • گلی در زندان (افسانه اوک نیو) / سال 2016 / شخصیت اصلی

 

ازدواج

هنوز اطلاعی مبنی بر تأهل یا عدم تأهل خانم جین سه یون در دسترس نیست و در صورتی که اطلاعاتی به دست آمد به اطلاعتان خواهیم رساند.

 

موارد مرتبط:

خلاصه سریال افسانه اوک نیو

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی ایرج میرزا شاعر ؛ از تولد تا ازدواج، خودکشی فرزند و مرگ او نگاهی بر زندگی عارف قزوینی شاعر نامی ایران؛ از تولد تا انزوا و مرگ نگاهی بر زندگی صادق هدایت؛ زندگینامه او از تولد تا معروف ترین آثار و خودکشی بیوگرافی احمد شاملو شاعر بزرگ؛ درباره زندگی شخصی، آثار هنری و ازدواج با عشقش بیوگرافی همایون شجریان خواننده محبوب؛ از شروع فعالیت تا شهرت و ازدواج بیوگرافی جیسو خواننده و بازیگر جذاب کره‌ای؛ درباره زندگی شخصی و کار های هنری نگاهی بر زندگی سورنا، یکی از نوابغ نظامی تاریخ از تولد تا مرگ نگاهی بر زندگی حسن صباح خداونگار الموت و بنیان گذار فرقه مرموز حشاشین بیوگرافی کریستین استوارت؛ از زندگی شخصی و خیانت تا بهترین فیلم های او بیوگرافی کیم کارداشیان مدل پرحاشیه؛ درباره زندگی شخصی و لو رفتن فیلم و عمل زیبایی