بیوگرافی ریحانه پارسا؛ عکسهای شخصی ریحانه پارسا و همسرش

ریحانه پارسا بازیگر نقش لیلا که در سریال پدر که در ماه رمضان به روی آنتن آمد نظر افراد زیادی را به خود جلب کرد. وی متولد 1372 است و 25 سال سن دارد. تحصیلاتش در دانشگاه در رشته تئاتر بوده و لازم به ذکر است که در عکاسی هم تبحر دارد.

نقش لیلا در مقابل سینا مهرداد در سریال پدر نخستین کار حرفه ای ریحانه پارسا بوده و همانطور که ایشان در مصاحبه هایشان فرمودند از میان 250 نفر ایشان نظر دیگران را توانستند برانگیزند و از این موضوع بسیار خرسندند.

ریحانه میگوید همیشه دوست داشته در نقشی وارد شود که چالش داشته باشد. و انصافاً که در این نقش خوش درخشید.

بیوگرافی ریحانه پارسا

زیحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد 1372 در شهران تهران و مجرد است و طبق گفته های ایشان فعلا قصد دارد که تمرکز خود را روی بازیگری قرار داده تا به پیشرفت چشمگیری دست پیدا کند.

زیحانه پارسا

سریال پدر

او در سریال پدر که در ماه رمضان ۹۷ از شبکه دو سیما پخش شد نقش دختری بنام لیلا که یک دختر امروزی است را بازی می کند و به خاطر اتفاقاتی که در دانشگاه می افتد با پسری بنام حامد تهرانی آشنا می شود و رابطه این دو نفر در سریال پدر به تصویر کشیده می شود.

زیحانه پارسا

نقش حامد را سینا مهرداد بازی می کند و بازیگران معروف دیگری نظیر مهدی سلطانی, لعیا زنگنه و … در این سریال نیز بازی می کنند انتظار می رود این سریال همانند سریال های هر ساله ماه رمضان جذاب و پرمخاطب بوده باشد.

زیحانه پارسا

زیحانه پارسا

آرزوهای ریحانه پارسا

ریحانه پارسا شانس بزرگ زندگی خودش را اینگونه بیان می کند که:

همیشه در زندگی بلندپرواز بودم و فکر می‌کنم از همین رو چنین موقعیتی برایم پیش آمد؛ البته برنامه خودم این بود که با اتمام مدرسه و حین تحصیل در دانشگاه، کار تئاتر را به صورت حرفه‌ای شروع کنم و تصور می‌کردم بعد از چند سال چنین اتفاقی برایم می‌افتد، اما «پدر» سکوی پرش من شده است.

ازدواج ریحانه پارسا

ریحانه پارسا هم اکنون مجرد است و بیشتر وقتش را صرف بازیگری می کند.

 

همچنین بخوانید:

خلاصه داستان سریال پدر و عکس بازیگران سریال

بیوگرافی مهتاب شیروانی و عکس مهتاب شیروانی

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت نگاهی بر زندگی سیمین دانشور نویسنده و شاعر از تولد تا ازدواج، آثار ادبی و درگذشت او نگاهی بر زندگی نظامی گنجوی؛ بیوگرافی از تولد تا آثار معروف او و درگذشت بیوگرافی آرنولد شوارتزنگر اسطوره بدنسازی؛ از مهاجرت تا موفقیت های ورزشی و سینمایی او نگاهی بر زندگی نیما یوشیج؛ از تولد این شاعر تا عاشقی، زندگی در روستا و اشعار نیمایی نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او نگاهی بر زندگی سهراب سپهری؛ زندگینامه این شاعر از تولد تا شهرت و مرگ او