بیوگرافی ارشا اقدسی؛ عکس های ارشا اقدسی بازیگر و بدلکار حرفه ای

ارشا اقدسی، یکی از بدلکاران جوان و حرفه ای ایرانی است که از کودکی به کار ورزش فعالیت داشته و این رشته را به صورت حرفه ای دنبال کرده است و اخیراً در سریال حوالی پاییز به عنوان بازیگر دیده شد.

بیوگرافی و عکس های ارشا اقدسی

بیوگرافی ارشا اقدسی

ارشا اقدسی، بدلکار و بازیگر ایرانی متولد 1361/02/14 در تهران است. ارشا یکی از بدلکارانی است که به صورت حرفه ای پا به این عرصه نهاد.

بیوگرافی و عکس های ارشا اقدسی

خصوصیات اخلاقی

ارشا بسیار کم می‌خوابد و بیشتر تحرک دارد وبرای رسیدن به جایگاهی که در حال حاضر دارد بیش از 14 ساعت در روز تمرین می‌کند. او سعی می‌کند بدنش را همیشه آماده نگه‌ دارد. ارشا حتی هنگام غذا خوردن هم آرام و قرار ندارد. غذای مورد علاقه او  کباب کوبیده‌ است اما بسیار مراقب تغذیه خودش است و تحت نظر پزشک تغذیه، غذا می‌خورد. تماشای فیلم‌های اکشن، شنا، کوه‌نوردی و به قول خودش از دیوار راست بالا رفتن از علاقه‌مندی های ارشا است. مهسا احمدی همسر ارشا نیز بدلکار است،آنها با هم تمرین می‌کنند و درآمد زندگی شان از همین راه است.

بیوگرافی و عکس های ارشا اقدسی

شروغ به فعالیت و شهرت

ارشا اقدسی در ابتدا مربی آی کیدو بودتا بود که داستان شروع بدلکاری اش بر می گردد به زمان آشنایی با پیمان ابدی. ارشا بعد از مدت زمان کوتاهی توانست در رشته تربیت بدنی در ایتالیا پذیرفته شود اما از آنجا که بسیار به بدلکاری علاقمند بود و همچنین بخاطر دوستی با پیمان ابدی از رفتن به ایتالیا صرفنظر نمود و ترجیح داد که در وطن خودش ایران بماند و به حرفه اش بپردازد.

ارشا تصمیمش را گرفته بود که به صورت حرفه ای شروع به کار بدلکاری کند در نتیجه اولین مربی بانجی ایران نیز شناخته شده است.

پیمان اندی باشگاه ورزشی داشت و ارشا اقدسی سرمربی باشگاه او بود تا اینکه پس از 2 سال که پانچی افتتاح شد، ارشا توانست یک گروه بدلکاری به نام گروه بدلکاری 13 را به وجود آورد. اما این گروه به تدریج متفرق شده و مهسا احمدی تنها کسی است که از این گروه باقی مانده است.

بیوگرافی و عکس های ارشا اقدسی

با آنکه فعالیت حرفه ای داشت اما شهرت او زمانی که در برنامه خندوانه حضور پیدا کرد و توسط رامبد جوان دعوت شده بود رخ داد.

 

بازیگری

ارشا اقدسی علاوه بر کار بدلکاری چندی پیش در سریال “حوالی پاییز” دیده شد. البته در فیلم هایا سینمایی از جمله “به وقت شام” و “هزارپا” نیز نقش آفرینی های او دیده شده است.

 

 

 

همچنین بخوانید: ورزش پیلاتس چست؟ ـ بیوگرافی حسین مهری
این مطالب را هم ببینید