بیوگرافی آزاده نامداری؛ ماجرای طلاق و ازدواج دوم آزاده نامداری، عکسهای آزاده نامداری و همسر و دخترش

آزاده نامداری مجری 34 ساله صدا و سیمای ایران است. وی به خاطر ازدواجش با فرزاد حسنی و طلاقش از ایشان حواشی زیادی به دنبال خود کشانده است. آزاده نامداری یکی از پرحاشیه ترین چهره های تلویزیونی است که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

 

بیوگرافی آزاده نامداری

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

آزاده نامداری متولد 1363/09/09 از کرمانشاه می باشد. آزاده نامداری تحصیلات دانشگاهی خود را با مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران به پایان رساند و هم اکنون مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران است که داستان به شهرت رسیدنش برمی گردد به اجرای او در برنامه تازه ها. هم اکنون در تهران زندگی می کند و از سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرد.

زاده نامداری کار خود را با همکاری با شبکه زاگرس (کرمانشاه) آغاز کرد و سپس با کمک اقبال واحدی به تهران آمد و در برنامه خط مستقیم شبکه تهران به اجرا در تلویزیون ادامه داد. نامداری در سال ۱۳۸۴ به عنوان مجری بخش تازه‌ها در برنامه سیمای خانواده شبکه یک شروع به فعالیت کردکه تا ۴ سال ادامه داشت که در بهمن ۱۳۸۸ به اجرای خود در تازه‌ها پایان داد.

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

در ادامه آزاده نامداری مجری برنامه غیرمنتظره شد که روزهای شنبه تا چهارشنبه از شبکه دو سیما پخش می‌شد. سری اول برنامه غیرمنتظره در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۸۹ آغاز شد و در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۹ به پایان رسید. سری دوم این برنامه از ۱ آبان ۱۳۸۹ آغاز شد و در آخرین پنجشنبه سال به کار خود پایان داد.

دعوت از یک مرد دارای ۳ زن در برنامه غیرمنتظره و واژگون کردن میز مجری در اجرای زنده خود در تلویزیون مورد توجه رسانه‌های داخلی و خارجی از جمله برنامه تلویزیونی پارازیت از تلویزیون فارسی صدای آمریکا قرار گرفت.

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ در سری جدید برنامه غیرمنتظره با عنوان جمع ما به عنوان مجری حضور پیدا کرد.

آزاده نامداری همچنین سابقه اجرای برنامه ورزش امروز شبکه جام جم ۱، همچنین اجرای برنامه شب نشینی از شبکه جهانی جام جم، برنامه‌های مناسبتی، برنامه رادیو هفت و برنامه صبحی دیگر از شبکه آموزش را در کارنامه خود دارد.

آزاده نامداری  سال ۱۳۹۱ را در حالی با برنامه سال تحویل در کنار احسان علیخانی آغاز کرد که در همان تعطیلات نوروزی، اجراء هر شب برنامه جنجالی خانمی که شما باشی را بر عهده داشت ولی به ناگاه خبر مبنی بر ممنوع الکار شدن آزاده نامداری، در کنار فرزاد حسنی و احسان علیخانی به گوش رسید.

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

پس از نه ماه دوری از تلویزیون بالاخره نام آزاده نامداری به عنوان نویسنده در برنامه پشت صحنه احسان علیخانی ظاهر شد.

با آغاز سال ۱۳۹۲ آزاده نامداری سری دوم برنامه خانمی که شما باشی را نویسندگی، مجری‌گری و تهیه کنندگی کرد.

 

ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

آزاده نامداری و فرزاد حسنی در اردیبهشت ماه سال 1392 بود که در کنسرت فرزاد فرزین حضور پیدا کرده و ازدواجشان را رسانه ای کردند اما در 6 تیر 1392 این دو مجری تلویزیونی به عقد هم در آمدند و سید حسن خمینی عاقد آنها بود.

 

ماجرای جدایی آزاده نامداری و فرزاد حسنی

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

حدود یک سال بیشتر از ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی نگذشته بود که در خرداد ماه سال 1393 خبرهایی در رابطه با جدایی آنها شنیده شد و سرانجام در تاریخ 20 مرداد ماهت سال 1393 طلاق آنها توسط آزاده نامداری رسماً رسانه ای شد.

برخلاف فرزاد حسنی که با مطبوعات مصاحبه ای نکرده و سکوت اختیار کرد، آزاده نامداری با روزنامه ها و مجلات مصاحبه های مختلفی داشته و به قول خودش در مورد کار، فلسفه، عشق، دنیا و همه چیز حرف زده است.

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

اولین مصاحبه ای که آزاده نامداری داشت در آن گفته بود:«هیچ وقت شجاعت این را نداشته ام نفر اول باشم که به کسی بگویم دوستت دارم. متاسفانه روابط عمومی خوبی هم ندارم. به طور کل سختم است با کسی که برای اولین بار می بینم، شروع به حرف زدن کنم. شاید عجیب باشد اما من برخلاف خیلی از دوست های مجری ام، اصلا نقل مجلس نیستم و اصولا جایی ساکت می نشینم و به آدم ها نگاه می کنم تا یخم آب شود.»

آزاده نامداری و فرزاد حسنی در روزهای اول ازدواجشان، دعوت مجله زندگی ایده آل را پذبرفتند و به مصاحبه پرداختند. نامداری در این مصاحبه گفت:«من یک خودخواهی دارم؛ برای من مهم نیست که یک نفر چقدر دوستم دارد بلکه برای من مهم است که خودم چقدر کسی را دوست دارم. اصلا حاضر نیستم این امتیاز را به شخصی بدهم که کنارش باشم چون او مرا دوست دارد و از اینکه با کسی است که دوستش دارد، لذت ببرد اما من نصف او لذت ببرم.»

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

 

آزاده نامداری چند ماه بعد در برنامه زنده باد زندگی طی مصاحبه ای گفت: «مشابهت های ما خیلی زیاد بود. برای من تفکر مشترک خیلی اهمیت داشت.» او گفته بود:«من آن آزاده نامداری که تصور بیرونی مردم است، نیستم. تصور بیرونی این است که من خیلی شیطونم و زیاد حرف می زنم اما من آدم آرام تری هستم. فرزاد با حقیقت من ازدواج کرده است نه تصویر بیرونی ام.»

 

حرف های آزاده نامداری درباره جدایی از فرزاد حسنی

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

نامداری در مصاحبه بعد از جدایی اش با روزنامه صبا که واکنش های زیادی را همراه داشت به صحبت هایی که در مورد حضورش در ویژه برنامه عید در کنار فرزاد حسنی مطرح می شد، این طور پاسخ داد:«قبل از اینکه همسر کسی باشم، مجری تلویزیون هستم. کارم را دوست دارم و دوست دارم تجربیات خوبم را تکرار کنم. من سه سال مجری سال تحویل بودم، سال اول با جعفر خسروی، سال دوم با احسان علیخانی و سال سوم با فرزاد حسنی. حالا ممکن است حالت خوب باشد و برنامه خوب شود، ممکن هم هست که حالت بد باشد و برنامه بد شود.» او پیش از این مصاحبه و در ماه های اولیه زندگی شان در یک برنامه تلویزیونی گفته بود:«می خواهم همه چیز صادقانه باشد. یک دهه زندگی نکرده ایم که خیلی تجربه داشته باشیم. به نظر من دو تا آدم باید با هم رفیق بمانند و به همین خاطر نباید «من» شان خیلی بزرگ باشد. وقتی «من» بزرگ باشد به اشتراک رسیدن با یک آدم سخت است. کابوس من این است که یک روز احساس کنم مهم شده ام و همه فلش ها به سمت من برمی گردد. الان یک مایی تشکیل شده و دیگر «من» مهم نیست.»

نامداری که در مصاحبه با روزنامه صبا حالش را چیزی بین خوب و بد تصویر کرده بود، گفت:«کاراکتری دارم که اشتباه کردم و اشتباه زیاد می کنم و متاسفانه فعل خواهم کرد را هم می توان به آن اضافه کرد. چون اشتباه کردن را جزو حقوقم می دانم. من اشتباه می کنم و می گویم دوست داشتم که این کار را انجام دهم، می خواستم ببینم چه جوری است! در علم روانشناسی به این جور آدم ها می گویند فلانی آدم «های ریسک»ی است و من هم جزو همین دسته هستم. دویدن، نشستن، شکست خوردن و دوباره پاشدن جزئی از زندگی من است.»

آزاده نامداری در طی مصاحبه ای با روزنامه صبا گفت: «آزاده نامداری که الان روبه روی تو نشسته قطعا زندگی اش آبستن یک اتفاق بوده و هر جوری هم که مدیریت کرده نتوانسته جلوی منظر بیرونی این اتفاق را بگیرد اما من اصلا سعی نمی کنم که بگویم این اتفاق نیفتاده یا مقصرش فرد دیگری بوده. من می خواهم بگویم این اتفاق می تواند در زندگی هرکسی بیفتد. آدم ها می توانند خیلی خوب باشند ولی برای شان اتفاقات تلخ بیفتد. عکسش هم صادق است ولی در کل من معتقدم باید مسئولیت اتفاقی را که افتاده، بپذیریم. من مسئولیتش را بر عهده می گیرم. من همانم، همان آزاده نامداری سابق. فقط یک کم بزرگ تر شده ام و بیشتر می دانم و بیشتر می فهمم.»

 

ازدواج دوم آزاده نامداری

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

آزاده نامداری هم اکنون همسر سجاد عبادی پور است و حاصل ازدواجشان یک دختر به نام گندم می باشد. ازدواج دوم آزاده نامداری هم خالی از حاشیه نبود. حاشیه ازدواج دوم این مجری تلویزیون برمی گردد به این موضوع که همسر فعلیش سجاد عبادی سجاد عبادی تنها ١٢ روز پیش از رسانه ای شدن خبر ازدواجش با آزاده نامداری یعنی بیست و دوم شهریور همسر اولش را طلاق داده است.

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

یکی دیگر از حواشی ازدواج دوم آزاده نامداری بر می گردد به این موضوع که آزاده نامداری اعلام کرد: سال ۸۷ به واسطه دوستان مشترکمان که در آن زمان در تلویزیون مشغول به کار بودند که یکی از آنها از مدیران ارشد تلویزیون بود به هم معرفی شدیم و چندبار همدیگر را دیدیم. چون در یک دوره زمانی بود که من به شدت مشغول انجام فعالیت های گوناگون تلویزیونی و … بودم و اصلا به ازدواج و تشکیل خانواده فکر نمی کردم، خیلی پیش نرفتیم و بعد از گذشت مدتی ارتباط مان قطع شد.

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

وقتی طی مصاحبه ای از آنها سؤال شد که ماجرای آشناییشان را تعریف کنند آزاده نامداری گفت: ایشان از همان ابتدا با پیشنهاد ازدواج جلو آمدند اما همان طور که گفتم من در آن سال ها اصلا شرایطش را نداشتم.

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

وی افزود: متاسفانه اتفاق نیوفتاد چون من در آن سالها ابدا دوست نداشتم ازدواج کنم و به ایشان هم گفتم من الان به درد ازدواج نمی خورم وگرنه بهترین فرد هستید که بخواهم بک روز با او ازدواج کنم…

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

حاصل ازدواج این دو زوج یک دختر به نام گندم است که در ادامه عکسهای این خانواده سه نفره را مشاهده می نمایید.

 بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

 

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

عکس سلفی آزاده نامداری و دخترش گندم

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

عکس آزاده نامداری به همراه دخترش پای صندوق رأی

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

بیوگرافی و عکس آزاده نامداری در کنار همسر و دخترش گندم

بیوگرافی آزاده نامداری و زندگی شخصی اش

عکس سلفی آزاده نامداری با همسر و دخترش گندم

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی و عکسهای مهتاب شیروانی

بیوگرافی و عکسهای ریحانه پارسا 

بیوگرافی و عکسهای مهناز افشار

بیوگرافی و عکسهای شخصی محمدرضا گلزار

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او نگاهی بر زندگی سهراب سپهری؛ زندگینامه این شاعر از تولد تا شهرت و مرگ او نگاهی بر زندگی خوارزمی دانشمند بزرگ ایرانی از تولد تا دستاوردها و اختراعات او نگاهی بر زندگی جلال آل احمد نویسنده و مترجم؛ زندگینامه او از تولد تا مرگ مشکوک و آثارش بیوگرافی پروین اعتصامی شاعر زن؛ از تولد و شروع شعر گفتن تا چاپ کتاب، انزوا و مرگ زندگینامه بیرجه آکالای بازیگر زن جذاب؛ درباره شروع بازیگری، ازدواج و زندگی شخصی او نگاهی بر زندگی خیام نیشابوری؛ زندگینامه دانشمند و شاعر از تولد تا ازدواج و مرگ بیوگرافی معین؛ زندگینامه معین و درباره زندگی شخصی و آثار هنری اش بیوگرافی جنی خواننده مشهور گروه بلک پینک؛ درباره زندگی شخصی از موفقیت تا رابطه هایش بیوگرافی بیلی آیلیش؛ از رابطه با سلبریتی های مشهور تا ناگفته‌ها از زندگی شخصی