بیوگرافی آن ماری سلامه؛ زندگینامه و عکس های بازیگر لبنانی سریال حوالی پاییز

آن ماری سلامه یکی از بازیگران لبنانی و عرب زبان است که کاملاً به زبان فارسی مسلط بوده و هم اکنون برای نخستین بار در تلویزیون ایران با فیلم حوالی پاییز به تصویر در آمده است. سریال حوالی پاییز از 6 آبان 97 هر شب ساعت 20:45 دقیقه از شنبه تا پنجشنبه روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

بیوگرافی و عکس های آن ماری سلامه بازیگر دختر عرب سریال حوالی پاییز

بیوگرافی آن ماری سلامه

آن ماری سلامه بازیگر و نویسنده لبنانی متولد 1990 در شهر فاریا می باشد. ماری سلامه دختری باحجاب لبنانی کاملاً به زبان فارسی مسلط است. وی یکی از بازیگران شناخته شده و مطرح در میان اعراب است و مخاطبان خاص خودش را دارد.

 

شروع به فعالیت و شهرت

آن ماری سلامه از 24 سالگی در سال 1393 بازیگری را با سینما و با فیلم “آوازهای سرزمین من” به کارگردانی عباس رافعی شروع نمود.

آغاز به کار ماری سلامه مصادف با محبوبیت و شهرت او در میان مخاطبانش شد. وی در فیلم آوازهای سرزمین من نقش مهمی را به عهده داشت و توانست به خوبی خود را نشان دهد. ماری سلامه ورودش به دنیای بازیگری را مدیون عباس رافعی می باشد.

هم اکنون او را در سریال حوالی پاییز از شبکه 3 سیما مشاهده خواهید نمود که در این سریال نقش دختر عرب باحجابی را ایفا می کند که قصد دارد تابعیت ایران را بگیرد. او در سریال نقش مقابل حسین مهری و همچنین در کنار لیلا اوتادی و رویا تیموریان ایفای نقش می کند.

بیوگرافی و عکس های آن ماری سلامه بازیگر دختر عرب سریال حوالی پاییز

کارنامه هنری

بیشترین حضور آن ماری سلامه در سریال های تلویزیونی بوده و تاکنون در فیلم های زیر به ایفای نقش پرداخته است:

  • آوازهای سرزمین من
  • دیوانه لیلا و سارا
  • پنهان پنهان
  • آخرین اخبار
  • بدون عشق
  • عشق قدمی
  • شوالیه رویاها
  • بیوه و شیطان
  • فرار به آتش

 

ازدواج

تاکنون هیچ خبری در رسانه ای مبنی بر مجرد یا متأهل بودن آن ماری سلامه منتشر نشده است و به محض دریافت خبر، این مطلب به روز رسانی خواهد شد.

 

 

موارد بیشتر:

سریال حوالی پاییز

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج نگاهی بر زندگی خسرو شکیبایی بازیگر (شروع فعالیت هنری، معروفیت و درگذشت)