نجمه جودکی؛ بیوگرافی و عکس های نجمه جودکی مجری ایرانی و همسرش

بیوگرافی نجمه جودکی

نجمه جودکی

زندگینامه نجمه جودکی, عکس های نجمه جودکی و همسرش, ممنوع الکار شدن نجمه جودکی, عکس های نجمه جودکی و همسرش در اینستاگرام

بیوگرافی نجمه جودکی

نجمه جودکی در ۲۱ آبان ماه سال ۶۹، در محله شمیران تهران بدنیا آمد. او نخستین فرزند خانواده اسـت و یک خواهر کوچک تر از خود بـه اسم نگار و یک برادر بـه اسم محمدرضا دارد. نجمه جودکی دارای مدرک کارشناسی در رشته معماری از دانشگاه آزاد و نیز فارغ‌التحصیل فیلم سازی و تدوین از سروش اسـت.

بـه گفته نجمه جودکی، مادرش مشوق اصلی او دراین مسیر بوده اسـت. ورود نجمه جودکی بـه این حرفه با معرفی او از طریق رضا رشیدپور کلید خورد. او پس از دادن تست وارد سازمان شد و سپس در کلاس‌هاي فن بیان گویندگی مرحوم مهران دوستی معرفی شد ودر رادیو جوان شروع بـه فعالیت کرد.

اجراهای درخشان وی در رادیو موجب شد تا بتواند وارد تلویزیون شود و تنها 4 سال پس از اجرا در رادیو، نخستین اجرای تلویزیونی خودش را در شبکه جام جم ودر برنامه – شب ایرونی – تجربه کند. از جمله فعالیت‌هاي نجمه جودکی میتوان بـه اجرا در مجموعه‌هاي سین مثل سریال – فرصت ویژه – مثبت هفده – هفت ترانه و… اشاره نمود.

نجمه جودکی

ممنوع الکاری نجمه جودکی

اجرای نجمه جودکی در برنامه  – هفت ترانه – کـه از شبکه شـما پخش می ‌شد، با واکنش‌هاي تندی از سوی منتقدین روبه‌رو گردید. زیر پا گذاشتن خطوط قرمز، پوشش متفاوت این مجری جوان در برنامه و انچه از سوی بعضی عشوه نامیده می ‌شد موجب گردید تا این مجری خوش آتیه بـه مدت 4 سال خانه نشین شود.

او درباره هفت ترانه می گوید کـه بـه این برنامه بسیار علاقه داشته و بهمین دلیل بـه او اجازه داده شده بود کـه قابلیت‌هایش را نشان دهد و خودش باشد. وی نحوه اجرای مجری را در جذب مخاطب موثر دانسته و بـه عقیده خود اینکار را در برنامه هفت ترانه بـه خوبی انجام داده اسـت.

نجمه جودکی

ازدواج نجمه جودکی

نجمه جودکی در ششم فروردین ماه سال 1395 با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، از ازدواجش با مهدی پارسازاده خبر داد.

نجمه جودکی

 

افتخارات نجمه جودکی

نجمه جودکی در تابستان سال 1390 ودر جریان اجرای برنامه – کمی متفاوت – کـه از شبکه یک سیما پخش می ‌شد، بعنوان بهترین مجری شبکه یک از سوی مردم انتخاب شد. نام نجمه جودکی در آن سال حتی بالاتر از محمدرضا شهیدی قرار گرفت.

نجمه جودکی

دیگر علایق و فعالیت‌ های نجمه جودکی

نجمه جودکی کـه در دانشگاه، تدوین خوانده اسـت، از علاقه خود بـه فیلمسازی می گوید. او تاکنون سه فیلم کوتاه ساخته اسـت و بر این باور اسـت کـه در عرصه فیلمسازی نیز موفق خواهد شد. نجمه جودکی علاقه بسیاری بـه ژیلا صادقی، مجری توانمند کشورمان دارد و ایشان را بهترین مجری زن ایران می داند.

او هم چنین در جایی عنوان کرده اسـت کـه حضورش را در قاب تلویزیون، مدیون تلاش ژیلا صادقی اسـت. نجمه جودکی اجرای برنامه “سین مثل سریال” را بیشتر از اجراهای دیگرش دوست دارد و علت آنرا مرتبط بودن اجرا با رشته تحصیلی‌اش میداند. نجمه جودکی درکنار مشغله‌هاي خود ورزش را نیز ادامه می دهد.

نجمه جودکی

نجمه جودکی و ترس از گربه 

نجمه جودکی بـه شدت از گربه می ترسد و اگر در چند متری خود گربه‌اي ببیند بـه سرعت مسیرش را تغییر میدهد. در حین اجرای یکی از برنامه‌هاي زنده بود کـه بـه او گفته شد، گربه‌اي در پشت صحنه حضور دارد. همین اطلاع رسانی کافی بود تا برنامه از سوی ایشان قطع شود!

نجمه جودکی

سبک اجرای نجمه جودکی

 

نجمه جودکی اجرا‌هاي خودرا متفاوت از دیگر مجریان زن میداند. اگر چـه در بعضی موارد ممکن اسـت این نحوه اجرا بـه مزاج برخی خوش نیاید، ولی او این متمایز بودن را دوست دارد. داشتن هیجان و جنب و جوش در حین اجرا و یک جا ساکن ننشستن از ویژگی‌هایي اسـت کـه نجمه جودکی ازآن‌ها بعنوان خصلت منحصر بـه فرد اجراهایش نام میبرد.

نجمه جودکی

نجمه جودکی فرزند طلاق است

پدر و مادر نجمه جودکی از هم جدا شده‌ اند. همین مساله باعث شد کـه او در یکی از برنامه‌ هاي زنده شبکه 3 پس از گفتن این کـه فرزند طلاق اسـت بـه یاد سختی‌ هایي کـه مادرش پس از طلاق کشیده بیفتد و گریه کند.

نجمه جودکی نجمه جودکی

این مطالب را هم ببینید