بیوگرافی کامل محمدرضا غفاری + رازهای زندگی شخصی و عکس های همسرش

محمدرضا غفاری بازیگر متولد سال 1366 در شهر تهران است. نخستین فیلمی که بازی کرد رویای خیس بود که سال 1384 پخش شد. در این مطلب بیوگرافی کامل محمدرضا غفاری و اطلاعاتی در مورد زندگی شخصی اش را می خوانید. همچنین عکس های او و همسرش را هم مشاهده خواهید کرد.

از فیلم های محمدرضا غفاری می توان آشپزباشی , خیابان دیوار , آبا جان , زار و … را نام برد .بد نیست بدانید , که غفاری فارغ التحصیل رشته گرافیک می باشد . غفاری بازیگری است که ساده پوشی را دوست دارد و از, پوشیدن لباس های عجیب و غریب خجالت می کشد .او فرزند بزرگ خانواده هم می باشد .

بیوگرافی محمدرضا غفاری

محمدرضا غفاری (زاده ۶ مرداد ۱۳۶۴، تهران) بازیگر سینما اهل کشور ایران است.فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک , است، پسر بزرگ خانواده می باشد در ۱۷ سالگی تصمیم داشت از ایران برود اما نرفت تابحال ۱۰ بار گوشی اش, را دزد برده و طرفدار پوشش ساده است.

محمدرضا غفاری

بخاطر علاقه اش به بازیگری در سال ۸۱ به کلاس های بازیگری آموزشگاه کارنامه رفت و سه سال بعد در سال ۸۴,از همین کلاس ها به فیلم رویای خیس پوران درخشنده معرفی شد و بازی کرد.

در این فیلم جذاب پر طرفدار با افسانه پاکرو بازیگر جوان همبازی بود.

سینمایی

خیابان دیوار (۱۳۹۶) آبا جان (۱۳۹۵) زار (۱۳۹۵) آخرین بار کی سحر را دیدی؟(۱۳۹۴) کوچه بی‌نام (۱۳۹۳) برف (۱۳۹۲) فرشتگان قصاب (۱۳۹۱) قاعده تصادف (۱۳۹۱) گس (۱۳۹۱) انتهای خیابان هشتم (۱۳۹۰) گیرنده (۱۳۹۰) تله روباه (۱۳۸۵) رویای خیس (۱۳۸۴)

فیلم کوتاه

بیست هفته سایلنت

محمدرضا غفاری

تلویزیونی

آشپزباشی (۱۳۸۸) خواندن تیزر برنامه ماه عسل (۱۳۹۴) سایه بان (۱۳۹۶)

بیشتر بدانید حرف های درگوشی با محمدرضا غفاری

تجربه اولین بازی محمدرضا غفاری

از اولین‌باری که جلوی دوربین رفتید، بگویید؟

اولین‌بار شهریور ۸۴ بود که سر فیلم «رؤیای خیس» پوران درخشنده جلوی دوربین رفتم. اولین سکانس در یک ,کافی‌شاپ بود که فیلمبرداری‌اش از ساعت پنج صبح تا دو صبح فردای همان روز طول کشید. از آن روزهایی بود ,که نمی‌دانی چگونه می‌گذرد و شرایطی مثل سخت بودن کار و البته تازه‌کار بودن، استرس بیشتری به من می‌داد.

حالا از آخرین‌بار برای‌مان بگویید، محمدرضا غفاری از «رؤیای خیس» تا «برف» چقدر تغییر کرده است؟

آخرین‌بار که جلوی دوربین بودم فیلم برف بود که حالا روی پرده است. تجربه خیلی خوبی بود؛ کار کردن , با گروهی که خیلی حرفه‌ای هستند، کارگردان و فیلمنامه خیلی خوب است و گروه بازیگران, و گروه پشت صحنه که بسیار خوب بودند،

ضمن اینکه همیشه دوست داشتم با خانم رویا تیموریان کار کنم و این اتفاق برای من خیلی آموزنده بود. زمان,«رؤیای خیس» تجربه زندگی کردنم خیلی کم بود و الان تجربه‌های بیشتری دارم. آن موقع دوست داشتم , فقط یک فیلم بازی کنم، اما طی این سال‌ها چیزهای دیگری برایم مهم هستند؛

محمدرضا غفاری

مثل اینکه کاری که انجام می‌دهم را دوست داشته و زمان فیلمبرداری خوشحال باشم و اینکه کار کردن, در سینما برایم مهم‌تر است!

بدترین حضورتان جلوی دوربین چه زمانی بوده است؟

من۹ سال است که وارد این کار شده‌ام و سالی فقط یک فیلم بازی کرده‌ام. این به معنای این است که , گزیده انتخاب کرده و همه نقش‌هایی که بازی کرده‌ام را دوست داشته‌ام. می‌توانستم کارهایی را بازی کنم , که دوست‌شان نداشته‌ام، پس درنتیجه تمام کارهایی که کرده‌ام را دوست داشته‌ام.

بهترین فیلمی که محمدرضا غفاری بازی کرده است

بهترین حضورتان جلوی دوربین چه زمانی بوده است؟

من تمام کارهایی که انجام داده‌ام را دوست دارم، اما نقشم در فیلم «برف» و «انتهای خیابان هشتم» را دوست دارم , به این دلیل که نقش‌های متفاوتی بود و فرصت این را داشتم که توانایی‌های خود را بیشتر نشان دهم.

پرافتخارترین فیلمی که تا به حال بازی کرده‌اید؟

برای من فیلم برف به دلیل اینکه اجازه نشان دادن خودم و توانایی‌هایم را در این فیلم بیشتر داشتم.

محمدرضا غفاری

اتفاق‌های شخصی

در بدترین حالت روحی چه کاری انجام می‌دهید؟

در بدترین حالت روحی خیلی ساکت می‌شوم و در خودم فرو می‌روم. ترجیح می‌دهم تنها باشم و پیاده‌روی کنم, یا در اتوبان‌ها رانندگی کنم تا آرام شوم و به زندگی عادی برگردم.

در بهترین حالت روحی چه کاری انجام می‌دهید؟

در این حالت سعی می‌کنم با دوستان و خانواده‌ام باشم، خوشحال باشم و ضمن اینکه باز ترجیح می‌دهم, تنها باشم و این حالت را با خودم تقسیم کنم و از اینکه حالم خوب است، لذت ببرم.

جدی ترین بازیگر از نظر محمدرضا غفاری

همکاران عزیز

جدی‌ترین بازیگر ایرانی کیست؟

فاطمه معتمدآریا

مهربان‌ترین بازیگری که تا الان با او همبازی شده‌اید؟

فاطمه معتمدآریا

از نظر شما خوش‌تیپ‌ترین بازیگر دنیا کیست؟

ژان دوژاردن بازیگر فیلم آرتیست

محمدرضا غفاری

بهترین کارگردانی که با او کار کرده‌اید چه کسی است؟

تمام کارگردان‌هایی که با آنها کار کرده‌ام را دوست دارم اما کسی که ارادت خاصی به او دارم، محمدرضا هنرمند,است. به این دلیل که خودش آدم خیلی خوبی است و برای من حکم معلم را دارد. او چند دهه سینما را ,پشت‌سرش دارد و مدت خیلی طولانی سر سریال آشپزباشی با او بودیم که آن زمان برای من مثل دانشگاه بود.

بهترین دوست بازیگرتان چه کسی است؟

مهرداد صدیقیان

بهترین معلمی که تا به الان داشتید چه کسی است؟

اگر در سینما باشد محمدرضا هنرمند و خانم فاطمه معتمدآریا؛ خیلی چیزها از آنها یاد گرفتم و البته معلم کلاس,اول دبستانم خانم فکرآزاد بودند که اتفاقا چند روز پیش بعد از ۲۴ سال وی را در خیابان دیدم و با هم عکس گرفتیم.

لحظات حساس

بدترین تصمیمی که محمدرضا غفاری گرفت

بدترین تصمیمی که تا به حال گرفته‌اید چه بوده است؟

یک سریال بود که اصلا دلم برای بازی در آن راضی نبود اما متاسفانه قرارداد بستم و خوشبختانه اواسط کار , منحل شد و دیگر پخش نشد.

محمدرضا غفاری

بهترین تصمیمی که در زندگی گرفته‌اید؟

در ۱۷ سالگی می‌خواستم برای همیشه از ایران بروم اما تصمیم گرفتم بمانم و همین جا زندگی کنم , و تا همین لحظه بابت این تصمیم خیلی خوشحالم.

بهترین فرصتی که از دست داده‌اید چه بوده است؟

چند سال پیش بعد از سریال «آشپز باشی» خیلی دلم می‌خواست در یک فیلم سینمایی بازی کنم , و این اتفاق هم افتاد. هفته‌ها درگیر این ماجرا بودم، اما درنهایت آن فیلم هرگز اکران نشد , و آن‌طور که شنیده‌ام اصلا فیلم خوبی هم از آب در نیامده است!

به نظر من باید به این اعتقاد داشت که درنهایت بدترین اتفاق‌ها به بهترین‌ها تبدیل می‌شوند.

آخرین‌باری که عصبانی شده‌اید چه زمانی بوده است؟

تقریبا یک ماه پیش بود.

محمدرضا غفاری

بدترین وسیله‌ای که تا به حال گم کرده‌اید؟

به جرات می‌توانم بگویم تا همین حالا ۱۰ بار در خیابان دزد گوشی من را برده است! آنقدر این ماجرا برای من ,تکراری شده که دفعه آخر، هشت ماه پیش بود. خیلی دلم سوخت و تا کلانتری شاپور رفتم و شکایتم را پ, یگیری کردم. گوشی موبایل وسیله خیلی شخصی است و قطعا از دست دادنش ناراحت‌کننده است آن هم برای ۱۰ بار.

شهربازی رفتن محمدرضا غفاری

آخرین‌بار کی به شهر بازی رفته‌اید؟

پارسال در فرانسه

سفر

آخرین سفری که داشتید کی بوده است؟

بهمن‌ماه سال گذشته برای فستیوال رم به ایتالیا سفر کردم.

بدترین همسفری که تا به‌حال داشته‌اید چه کسی بوده است؟

هرگز نداشتم چون همیشه تنها به سفر می‌روم. تنها باری که همسفر داشتم، همین سفر اخیرم به رم بود, که همسفر‌های خوبی نصیبم شده بود.

حرف‌های درگوشی

بدترین و بهترین حرفی که درمورد خودتان شنیده‌اید چه بوده است؟

بدترین حرف‌هایی که درمورد خودم می‌شنوم، آنهایی است که آدم‌ها من را قضاوت می‌کنند، از یک دریچه , بیرونی مرا تماشا می‌کنند و در مورد من نظر می‌دهند!

بهترین حرف هم شنیدن تعریف و تمجید از دوستانی است که آنها را قبول دارم. به‌خصوص که حالا «برف» , اکران شده و برای من فیلم مهمی است. در اکران خصوصی فیلم نظرهای خوبی را گرفتم. محمدرضا هنرمند , بعد از تماشای فیلم از «برف» تعریف کرد و همین بهترین اتفاقی بود که این روزها شنیدم.

محمدرضا غفاری
محمدرضا غفاری
محمدرضا غفاری
محمدرضا غفاری
محمدرضا غفاری

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی نیما یوشیج؛ از تولد این شاعر تا عاشقی، زندگی در روستا و اشعار نیمایی نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او نگاهی بر زندگی سهراب سپهری؛ زندگینامه این شاعر از تولد تا شهرت و مرگ او نگاهی بر زندگی سیمین بهبهانی؛ از تولد تا ازدواج و اشعار خاص او تا درگذشت و برخی از اشعار او نگاهی بر زندگی خوارزمی دانشمند بزرگ ایرانی از تولد تا دستاوردها و اختراعات او نگاهی بر زندگی جلال آل احمد نویسنده و مترجم؛ زندگینامه او از تولد تا مرگ مشکوک و آثارش بیوگرافی پروین اعتصامی شاعر زن؛ از تولد و شروع شعر گفتن تا چاپ کتاب، انزوا و مرگ زندگینامه بیرجه آکالای بازیگر زن جذاب؛ درباره شروع بازیگری، ازدواج و زندگی شخصی او نگاهی بر زندگی خیام نیشابوری؛ زندگینامه دانشمند و شاعر از تولد تا ازدواج و مرگ بیوگرافی معین؛ زندگینامه معین و درباره زندگی شخصی و آثار هنری اش