عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی + بیوگرافی کامل محسن افشانی

بیوگرافی محسن افشانی

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

محسن افشانی یکی ازبازیگران پرحاشیه ایران است که بتازگی با دختری اه نام سویل تیبانی ازدواج کرده است. ایندو عکس های زیادی با ظاهر جنجالی از خود منتشر کرده اند. بتازگی هم فیلم عروسی این دو منتشر شده است که همسرش با لباس عروس در کنار محسن افشانی دیده می شود که بسیار جنجال به پا کرده است. در این مطلب بیوگرافی محسن افشانی و همسرش سویل تیانی را می خوانیم.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی + بیوگرافی

محسن افشانی بازیگر ایرانی متولد 11 فروردین سال 1368 در شهر اصفهان است. او کارگردانی هم می کند. مدرک کارشناسی رشته مکانیک با گرایش حرارت و سیالات از دانشگاه آزاد اسلامی تهران دارد. او در وانشان گلپایگان که یکی از شهرهای اصفهان است متولد شده است.

محسن افشانی مجری بازیگر جوان کشورمان دریک خانواده چهار نفره به دنیا آمد. وی یک خواهر بزرگ‌تر از خود بنام سمیه افشانی دارد پدرش در کار سازه هاي‌ چوبی می‌باشد. خواهر بزرگش سمیه دارای مدرک مترجمی زبان است و خود محسن افشانی هم درسال ۸۴ موفق به اخذ تافل زبان شد.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

خلاصه بیوگرافی محسن افشانی

زمينه فعاليت : تلويزيون
تولد: ?? فروردين ????
روستاي وانشان گلپايگان
مليت: ايراني
پيشه: بازيگر مجري تهيه کننده و کارگردانتکيه کلام:عسيسم .شبيه پدر بزرگشه

خواننده مورد علاقه محسن:احسان خواجه اميري و محسن نامجو

بازيگر مورد علاقه : حامد بهداد

مجري مورد علاقه : رشيد پور

بهترين فيلم : نقاب

وزن :62

محل سکونت : تهران پارس

غذاي مورد علاقه : كوكو سيزي

اغلب عصباني نمي شه و اگه عصباني بشه زمين و زمان به هم مي دوزه

درس مورد علاقه : جغرافي

عدم تخصص : خانه داري

صدقه دادن را خيلي دوست دارد

تافل مي خونه

ازبادمجان. پياز. كدو.فلفل دلمه اي در غذا ها و واژه ي تكرار بدش مياد

خصوصيات اخلاقي: حسود و خواه البته مثبت

هنگام عصبانيت ايت الكرسي مي خونه

رنگ مورد علاقه : قرمز

رنگ بهترين لباس : مشكي

ترس از رفيق بد داره

شغل پدر : چوب و دكوراسيون داخلي

به همسايه هاشون ميگه خاله

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

ازدواج محسن افشانی

محسن افشانی در آذر ماه 1396 خبر ازدواج خودرا منتشر کرد و اول تصاویری بدون مشخص بدون چهره او در پیچ شخصی خود گذاشت و نوشت :

به كسى كه از ته دل ميخواستمش رسيدم …

خدا را شکر اين اتفاق، من رو وارد مرحله جديدى از زندگى كرد كه از ته قلب خوشحالم بيشتر، از شعف خانواده م خوشحالم كه آرزوى هر پدر و مادرى ديدن خوشبختى فرزندشون هست.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

ماجرای آشنایی با سویل تیانی

آشنایی او با سویل درسال 1395 شروع شد و نخستین بار هم دیگر را در آسانسور دیدند، محسن افشانی می‌گوید از ازدواج با سویل احساس خوشبختی می‌کنم و با خانواده اى ازدواج كردم كه پر از مهر و محبت و ادب و انسانيت هستند.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

بیوگرافی سویل تیانی همسر محسن افشانی :

سویل تیانی همسر محسن افشانی می‌باشد. سویل متولد تبریز و یک اسفند ماهی میباشد. سویل قبل از آشنایی اش ؛ محسن افشانی را نمیشناخته ؛ و صرفا به دلیل چشم هاي‌ رنگی محسن افشانی از او خوشش آمده بود. پدر سویل آقای علیرضا تیانی خیابانی مشهور به علیرضا خیابانی پروفسور و پژوهشگر است و همچنین کارخانه دار نیز میباشد.

سویل در رشته ي ادبیات و هنر فعالیت میکند و کتاب شعر هایي نیز از او به زبان پارسی و آذری به چاپ رسیده است.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

علائق سویل تیانی همسر محسن افشانی چیست ؟

خودروی سویل خیابانی یک فولکس بیتل سفید رنگ است .برای محسن افشانی جالب بوده و پس از نخستین ملاقاتشان ؛ این خودرو از او برای محسن افشانی خاطره شده است. همسر محسن افشانی ؛ کیک بوکسینگ کار است.

 

و به این رشته ورزشی علاقمند میباشد. سویل به گفته خودش و محسن افشانی شخصیتی شرور و تخس دارد؛ وی حس ششم بسیار قوی اي دارد.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

مهریه همسر

خود سویل تیانی هیچ مهریه اي مشخص نکرده بود ولی پدرش به دلیل امنیت دختر ؛ مهریه اي را مشخص کردند. که محسن افشانی نیز عین همان مقدار را پذیرفته است. به گفته ي محسن افشانی ؛ مهریه ي همسرش 500 سکه تمام بهار آزادی است.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

دلیل ازدواج با محسن افشانی

محسن افشانی میگوید همسرش پیش از آشناییشان اصلا وی را نمیشناخته و زمینه ي آشنایی ان ها صرفا رنگ چشم محسن افشانی بوده که پس از ان نیز محسن بخاطر اخلاق و معرفت سویل ؛ عاشق او شده است و دارای و ثروت هیچ تاثیری دراین انتخاب نداشته است.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

دلیل انتخاب محسن افشانی به عنوان همسر چه بود؟

علاوه بر زیبایی اش او زرنگ است و می‌تواند یک زندگی را مدیریت کند. البته از من زرنگ تر نیست.

آینده زندگی محسن افشانی و همسرش

داشتن فرزند پیشبینی و آرزویی است که دوست داریم به زودی به ان برسیم و یکی از علائق محسن ازدواج در سن پایین و اختلاف سنی کم با فرزندش است.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

مراسم عروسی و ازدواج محسن افشانی و سویل تیانی خیابانی

آنها در تابستان سال 97 ازدواج کردند.

 

شروع فعالیت محسن

محسن افشانی کار خودش رابا تئاتر شروع کرد و علی مختارزاده که کارهای وی را دیده بود از او برای بازی در یکی از آیتم هاي‌ برنامه آستانه دعوت می‌کند و پس از ان مجری برنامه آستانه می‌شود و پس از ان برنامه هاي‌ ما دو تا و درود بهار ودر شبکه جام‌جم هم برنامه زنده بوم سفید را اجرا کرد.

 

بازی در سریال ترانه مادری به همراه سیاوش خیرابی زمینه به شهرت رسیدن و شروع بازیگری محسن افشانی بود که با توجه به سن و سال کم تجربه چندین تهیه کنندگی و کارگردانی را در کارنامه هنری خودش دارد باهم کارنامه هنری محسن افشانی را مرور می‌کنیم.

شهرت 

محسن با برنامه آستانه درسال 1385 شروع کرد و دی ماه سال 1386 برنامه بوم سفید را در جام جم ۱ و ۲ اجرا کرد و بعد از ان برنامه ما دوتا و درود بهار رو هم کار کرد اما هیچ کدام از این برنامه ها به میزان بازی در سریال ترانه مادری درسال 1387 به شهرت او کمک نکرد.

عکس های محسن افشانی و همسرش سویل تیانی

نامزدی با دختری قبل از سویل

محسن افشانی در قبل از ازدواج با سویل با انتشار عکسی از خودش و دختری ؛ خبر ازدواج خودرا منتشر کرد. اما بعد از مدت کمی این مطلب و عکس از صفحه اینستاگرامش پاک کرد، سپس او دریک برنامه تلویزیونی با گریه از عشق قدیمی خود یاد کرد، گویا نامزدی وی بهم خورده و این ارتباط به ازدواج ختم نشده بود .

بادیگارد هایش

محسن افشانی در بیشتر مراسم و ملاقت ها همراه با محافظ است . وی در توجیه داشتن بادیگارد میگوید : تهدید هاي‌ فراوانی در شبکه هاي‌ اجتماعی ودر بیرون می شوم و بهمین دلیل وادار به داشتن بادیگارد در برخی مراسم ها هستم.

 

علایق کلی

محسن افشانی عاشق رنگ قرمزه و شدیدا پرسپولیسی است

خصوصيات اخلاقي : حسود و خواه البته مثبت

عاشق غذای کوکو سبزی است.

از صدای احسان خواجه‌ امیری و محسن یگانه لذت می‌برم

مرحوم عزت‌ الله انتظامی و پرویز پرستویی را الگو خود قرار داده ام

 

عاشق پرسپولیسم

در بچگی دوره آموزش فوتبال می دیدم و همچنین در دسته ي دو تهران هم فوتبال بازی کردم. بعد از پایان خدمت سربازی قرار شد دریک تیمفوتبال خوب بازی کنم که به دلیل کار بازیگری نتوانستم قبول کنم. ولی من عاشقم تیم پرسپولیسم و قرمز رنگ مورد علاقه منه…

 

محسن افشانی و همسرش سویل تیانی اینروزها حاشیه هاي‌ فراوانی را در فضای مجازی داشته اند . از دعوا و کل کل با دیگر چهره هاي‌ مشهور گرفته تا حاشیه تفریح و زندگی دو نفره خود و همسرش….

به هرحال برای محسن افشانی و همسرش آرزوی موفقیت داریم…

امیدواریم از خواندن بیوگرافی محسن افشانی لذت برده باشید.

این مطالب را هم ببینید