بیوگرافی شهاب مظفری؛ عکس های شهاب مظفری و اطلاعات زندگی شخصی و هنری

شهاب مظفری

بیوگرافی کامل شهاب مظفری، زندگینامه شهاب مظفری، عکس های شهاب مظفری و همسرش، شهاب مظفری، بیوگرافی البوم شهاب مظفری، شهاب مظفری دلبریتو، دانلود آهنگ شهاب مظفری،دلبر جان شهاب مظفری، ویکی پدیا دانلود آهنگ شاد شهاب مظفری شهاب مظفری ما باحالیم دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری وای وای

بیوگرافی و اطلاعاتی از زندگی شهاب مظفری خواننده

شهاب مظفری خواننده جوان و اسم آشنای ایرانی است که در بین نسل جوان طرافداران بسیاری دارد. موزیک هاي خوشحال این خواننده در ذهن همه ی ماندگار است. شهاب مظفری خواننده و آهنگساز جوان متولد 7 اردیبهشت ماه سال 1367 می‌باشد و 29 سال سن دارد.وی با رشته رایانه وارد دانشگاه گردیده است و هم زمان با تحصیل خود در همان اوایل در زمینه موسیقی فعالیت نمود.

شهاب مظفری

ساز حرفه اي او پیانو ست که از کودکی یادگیری آنرا شروع کرد و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط است.

نخستین موزیکِ خودرا با ترانه و آهنگسازیِ خود درسال ۱۳۸۷ به اسم “از وقتی رفتی…!” منتشر کرد . که ورژن پیانوی اینکار ، بسیار پُرطرفدار ظاهر شد. اما بعد ازآن با انتشار کارهای احساسی دیگر توانست به خوبی شناخته شود و هواداران زیادی را بدست آورد به طوری‌كه صفحه اینستاگرام او بیان گر این موضوع می‌باشد !

شهاب مظفری

وی درسال 1396 جزو خوانندگان مجاز گردید و برای پخش آثار خود مجوز دریافت نمود.شهاب مظفری نخستین کنسرت رسمی خودرا درسال 96 « 14 و 15 و 23 تیرماه» در 6 سانس برگزار کرد و هر 6 سانس هم بطور کامل بلیط هایش فروخته شد.وی یکی از خوش صداترین خواننده هاي ایران میباشد با موزیک من و ترکم نکن به اوج شهرت دست پیدا کرد ایشان طرفداران زیادی در ایران و خارج از ایران دارند.وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد میباشد.

شهاب مظفری

تا کنون بیش از دهها تِرَک و موزیک از این خواننده منتشر شده است که تمامی انها به خاطر جنسِ صدای نابِ او ، بسیار متمایز و تاثیرگذار است و سبکِ خاصی که در تمامی کارهایش دنبال می‌کند ، باعث شده همواره ، تمامی آن ها امضایی نامرئی ، داشته باشد. ساز حرفه اي او پیانو ست که از کودکی یادگیریِ آنرا شروع کرد. و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط است.

شهاب مظفری

علت سکته قلبی شهاب مظفری

اردیبهشت سال 1397 شهاب مظفری به دلیل حمله ی قلبی در بیمارستان بستری شد، علت سکته ی قلبی این خواننده ی جوان استرس و فشار کار عنوان شد.

دو روز پس از این ماجرا شهاب در اینستاگرام فیلمی منتشر کرد و خبر بهبودی خود را به هوادارانش اعلام کرد.

شهاب مظفری

آهنگ های معروف

از آهنگ های معروف شهاب می توان به آی، لعنتی ترین حوالی، تو بخند، میگن که عوض شدی، بگذریم، میمیرم، حالم بده، حس عمیق، ادعا، قسم، عکس قدیمی، منو ترکم نکن، جدایی، معذرت، مگه دیونه حالیته، نمیخوام تو رو، زیر آوار، روزای بدن تو، از وقتی رفتی، دلگیرم، به خودت بیا، تنهایی، دلبریتو کمش کن و دلبرجان اشاره کرد.

شهاب مظفری

مظفری در سال 1396 مجوز خوانندگی گرفته و به عنوان یکی از خواننده های مجاز شناخته می شود، اولین کنسرت رسمی شهاب مظفری در تیر ماه 1396 برگزار شد.

او مجرد بوده و تاکنون ازدواج نکرده است، در صورت ازدواج عکس شهاب مظفری و همسرش را در سایت منتشر خواهیم کرد.

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت نگاهی بر زندگی سیمین دانشور نویسنده و شاعر از تولد تا ازدواج، آثار ادبی و درگذشت او نگاهی بر زندگی نظامی گنجوی؛ بیوگرافی از تولد تا آثار معروف او و درگذشت بیوگرافی آرنولد شوارتزنگر اسطوره بدنسازی؛ از مهاجرت تا موفقیت های ورزشی و سینمایی او نگاهی بر زندگی نیما یوشیج؛ از تولد این شاعر تا عاشقی، زندگی در روستا و اشعار نیمایی نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او