بیوگرافی هدی جراح؛ عکس های اینستاگرام و شخصی هدی جراح، زندگینامه هدی جراح قهرمان بدنسازی بانوان

هدی جراح

در این مطلب بیوگرافی هدی جراح زن موفق ایرانی در عرصه بدنسازی را قرار داده ایم. او به دلیل حضور در برنامه های سینا ولی الله به شهرت رسیده است. در ادامه این مطلب عکس های او و همسرش را هم آماده کرده ایم

 

بیوگرافی جراح Hoda Jarrah

هدی جراح بدنساز و ورزشکار ایرانی متولد 30 آذر ماه سال 1359 در تهران است و اصالتا آذری است. او اکنون در کشور آمریکا زندگی می کند.

هدی جراح

جدایی پدر و مادر

در زمان کودکی، پدر و مادرش از هم جدا شدند و مادرش با خیاطی کردن، زندگی را می پرخاند و سه فرزند را در هنگام جنگ ایران و عرق تامین می کرد.

ورزش و مربی گری

او به غذا خوردن بسیار علاقه دارد ولی با ورزش کردن همیشه اندامش را زیبا نگه می دارد. او از ایران مهاجرت کرده است و در خارج از کشور مربی فیتنس و بدنسازی است.

او به جز ورزش بدنسازی در رشته های ورزشی دیگر مانند تکواندو و ایروبیک هم فعالیت داشته است. در نخستین حضور در مسابقات جام جهانی به میزبانی فلوریدا توانست که مقام سوم را به دست آورد.

هدی جراح

ازدواج و همسر هدی جراح

از وضعیت ازدواج و همسر هدی جراح اطلاعات دقیقی در دست نیست. به احتمال فراوان او هنوز مجرد است.

شروع ورزش

او در مورد علاقه به بدنسازی می گوید که در سن 7 سالگی با تماشای یکی اتز فیلمهیا آرنولد به او بسیار علاقه پیدا کرده است و عاشق ورزش بدنسازی شده است. علاقه او به بدنسازی تمامی ندارد و به همین دلیل در سن 11 سالگی برای نزدیک شدن به رشته مورد علاقه خودش در باشگاه ورزشهای رزمی ثبت نام کرد تا بتوانید رشته اصلی یعنی بدنسازی را هم انجام دهد.

هدی جراح در مورد این ورزش در خارج از کشور می گوید :

«حتی در آمریکا هم بدنسازی ، رشته ای مردانه است و زنان بدنساز با مشکلات عدیده ای روبرو هستند؛ هرچند دیدگاه ها نسبت به قبل تغییر کرده و بسیار بهتر شده است.»

عمل زیبایی

او تنها بینی خود را عمل زیبایی کرده است که آن هم به دلیل شکستگی بود که در مسابقه تای بوکسینگ برای او رخ داده است. او مدتی هم به عنوان مدل فعالیت داشته است.

 

این مطالب را هم ببینید