بیوگرافی مهرنوش ستاری ؛ زندگی شخصی و هنری و عکس های همسر رعنا در ستایش 3

بیوگرافی مهرنوش ستاری

مهرنوش ستاری بازیگر جوان نقش رعنا در سریال ستایش 3 است. در این بخش بیوگرافی کامل این بازیگر، زندگی شخصی و هنری او را می خوانید و عکس های مهرنوش ستاری و همسرش را آماده کرده ایم.

بیوگرافی مهرنوش ستاری

مهرنوش ستاری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر متولد دی ماه سال 1370 است. او در فیلم چهل و هفت و سریال ستایش 3 ایفا نقش کرده است.

بیوگرافی مهرنوش ستاری

بازی در ستایش ۳

سریال ستایش 3 یکی از سریال های پربیننده شبکه سوم سیما به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب است که مهرنوش ستاری در نقش رعنا در این سریال ایفای نقش می کند. از بازیگران این سریال می توان به کیهان ملکی، سینا شفیعی، مهدی میامی و … اشاره کرد.

بیوگرافی مهرنوش ستاری

بازی در فیلم چهل و هفت

فیلم 47 به کارگردانی و نویسندگی احمد اطراقچی، علیرضا تبریزی و تهیه کنندگی ناهید دل آگاع می باشد و داستان سه زن از سه طبقه اجتماعی در آغاز شب زمستان است و مهرنوش ستاری در این فیلم ایفای نقش کرده است.

بیوگرافی مهرنوش ستاری

فعالیت‌های هنری

  • مجموعه تلویزیونی ستایش ۳؛ پخش در سال ۱۳۹۸
  • فیلم سینمایی چهل و هفت در سال ۱۳۹۶ به کارگردانی احمد اطراقچی
  • نمایش نسبت خونی به نویسندگی و کارگردانی سجاد امیرمجاهدی
  • نمایش قصه ظهر جمعه

 

ازدواج و همسرش

هیچ اطلاعات و یا عکس دو نفره ای از مهرنوش ستاری و همسرش منتشر نشده است و متاهل و مجرد بودن او مشخص نیست.

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی حسین منزوی؛ آغاز فعالیت ادبی، اشعار زیبای او، ازدواج، طلاق و مرگ نگاهی بر زندگی احمدرضا احمدی (از تولد تا اشعار نو او، سبک او، نقد شاعر و اشعار او) نگاهی بر زندگی شمس تبریزی (از تولد، تا بد رفتاری مردم با او و رابطه با کیمیا خاتون) نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ