بیوگرافی کامل طناز دهقان + 0 تا 100 زندگی شخصی طناز دهقان و عکس های همسرش

طناز دهقان

طناز دهقان

طناز دهقان بازیگر جوان و با استعداد ایرانی است که به دلیل بازی در سریال شهریار به شهرت رسید. در این قسمت از مجله بیوگرافی این بازیگر و 0 تا 100 زندگی شخصی و هنری او را می خوانید. همچنین اطلاعاتی در مورد ازدواج و همسرش را هم در اختیار شما قرار می دهیم.

بیوگرافی طناز دهقان

 

طناز دهقان متولد مرداد سال 1375 در شهر تهران است و به دلیل بای در سریال شهریار به شهرت رسیده ست.

طناز دهقان

 

او در سن هفت سالگی وارد دنیایبازیگری شد و در سریال شهریار در نقش شهرزاد دختر شهریار بازی کرد. این سریال به کارگردانی کمال تبریزی ساخته شده است. با بازی در این سریال توانست نشان دهد که بازیگری ماهر است.

طناز دهقان

او نخستین بار در سن 6 سالگی در مقابل بازیگر پیشکسوت و معروف ایرانی ایرج قادری تست بازیگری داد و برای بازی در فیلم آکواریوم انتخاب شد که قسمت هایی از این سریال در ترکیه ضبط شد. به دلیل بعضی از مشکلات نتوانست در این فیلم بای کند.

طناز دهقان

داستان سریال شهریار در مورد زندگی شاعر بزرگ اذربایجانی کشور است که در سال 1384 در 22 قسمت 50 دقیقه ای توسط کمال تبریزی ساخته شده است و از شبکه دو سیما پخش شد.

طناز دهقان

او به طور کامل به زبان انگلیسی تسلط دارد. از سن 4 سالگی به کلاس زبان رفت و در حال حاضر خودش استاد زبان است و این زبان را آموزش می دهد.

طناز دهقان

او در کارهای هنری دیگری مانند عطر سیب شهرکرد، قلبهای تقسیم شده و غوغای دل و ایستگاه پایانی هم ایفای نقش کرد هاست.

طناز دهقان

در سریال یک جو غیرت در سن کم توانست نشان دهد که بایگری را به خوبی می داند و همین یکی از افتخارات او است.

طناز دهقان

او در فیلم قلاده های طلا هم که با انتقادات فراوانی روبرو شد ایفای نقش کرده است.

طناز دهقان

ازدواج و همسرش

گویا او هنوز مجرد است. هیچ اطلاعاتی از ازدواج از او منتشر نشده است. هیچ عکس دو نفره ای از او در شبکه های اجتماعی موجود نیست پس به احتمال زیاد مجرد است.

طناز دهقان طناز دهقان

این مطالب را هم ببینید