بیوگرافی صحرا اسداللهی + اطلاعات زندگی شخصی و عکس های همسرش

صحرا اسداللهی

در این قسمت بیوگرافی صحرا اسداللهی بازیگر سینما و تلویزیون است و در سریال هایی مانند در جستجوی آرامش و بچه مهندس ایفای نقش کرده است. او فعالیتش را با کارگردان ایرانی اصغر فرهادی شروع کرد و به آرامی تبدیل به بازیگری معروف شد. در ادامه بیوگرافی کامل صحرا اسداللهی و عکس های همسرش و زندگی شخصی را آماده کرده ایم.

 

بیوگرافی صحرا اسداللهی

صحرا اسداللهی متولد 26 مرداد سال 1366 در شهر تهران می باشد. او بازیگر جوان سینما است که به دلیل بازی در چند فیلم و سریال مطرح در سال گذشته مشهور شده است. او استایل خاصی دارد و توانسته حضورش را در هنر به سرعت مورد توجه قرار دهد و تعداد زیادی از مردم فعالیت های او را دنبال کنند.

صحرا اسداللهی

تحصیلات 

او مدرک کارشناسی کارگردانی و معماری را دارد و مدرکش را از دانشگاه آزاد اسلامی گرفته است و چند مستند هم ساخته است. او دوره های بازیگری را در کلاس های استاد سمندریان گذرانده است.

صحرا اسداللهی

بازی در فیلمی که برنده اسکار شد

او تجربه حضور دفیلم سینمایی فروشنده ساخته اصغر فرهادی را در کارنامه خود دارد. این بازیگر در فیلم فروشنده در نقش مژگان ایفای نقش کرد و در این فیلم در کنار شهاب حسینی و ترانه علیدوستی ایفای نقش کرد. او در سریال در جستجوی آرامش نیز حضور موفقی داشت و در این سریال در نقش ملیحه بازی کرد.

صحرا اسداللهی

ازدواج و همسر صحرا اسداللهی

صحرا اسدالهی مجرد میباشد و هنوز ازدواج نکرده اسـت. هیچ خبری از ازدواج این بازیگر و یا عکس همسرش منتشر نشده است.

صحرا اسداللهی

 کارگردانی

او تجربه کارگردانی هم دارد. مستند تست دوریین را ساخته است. این فیلم به کارگردانی صحر اسدالهی و به تهیه کنندگی سید محمد رضوی در مورد کاگردانی جوانی است که برای فیلم جدیدش به دنبال بازیگر خردسال می گردد.

این فیلم پیش از این توانسته بود رد جشنواره های Black Star کشور غنا، Wind International Film Festival کشور ایالات امریکا، Pelonnisos کشور یونا حضور داشته باشد و موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم مستند و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از جشنواره سایه شد.

صحرا اسداللهی

نظرش در مورد انتقاد دیگران

او می‌گوید: مـا باید ظرفیت‌هاي خودمان را بالا ببریم اگر از تعریف‌ها و تمجید‌ها خوشحال میشویم و لذت می بریم، نباید بخاطر انتقاد مردم هم دلگیر شویم، زیرا حق آن‌ها اسـت کـه اظهارنظر کنند و از خوبی و بدی‌هاي کار بگویند.

صحرا اسداللهی

علاقه به خودرو

او علاقه زیادی به خودرو دارد. می گوید اگر بازیگر نمی شدم حتما یک نمایشگاه ماشین می زدم و از این نمایشگاه لذت می بردم و یا راننده ترانزیت می شدم یا دلال ماشین می شدم تا بتوانم سوار ماشین های خوب شوم و دست آخر در کارواشی کار می کردم تا بتوانم ماشین های خوب و گران را بشویم!

صحرا اسداللهی

 

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی صادق هدایت؛ زندگینامه او از تولد تا معروف ترین آثار و خودکشی بیوگرافی احمد شاملو شاعر بزرگ؛ درباره زندگی شخصی، آثار هنری و ازدواج با عشقش بیوگرافی همایون شجریان خواننده محبوب؛ از شروع فعالیت تا شهرت و ازدواج بیوگرافی جیسو خواننده و بازیگر جذاب کره‌ای؛ درباره زندگی شخصی و کار های هنری نگاهی بر زندگی سورنا، یکی از نوابغ نظامی تاریخ از تولد تا مرگ نگاهی بر زندگی حسن صباح خداونگار الموت و بنیان گذار فرقه مرموز حشاشین بیوگرافی کریستین استوارت؛ از زندگی شخصی و خیانت تا بهترین فیلم های او بیوگرافی کیم کارداشیان مدل پرحاشیه؛ درباره زندگی شخصی و لو رفتن فیلم و عمل زیبایی بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی چگوارا چریک، انقلابی و پزشک؛ از تولد تا لحظه خاص مرگ او