بیوگرافی سوگل خالقی + عکس های همسر و در مورد زندگی شخصی و هنری

سوگل خالقی

سوگل خالقی یکی از بازیگران زیبارو و حرفه ای سینما و تلویزیون است که به دلیل بازی در سریال ممنوعه معروف شد. در این بخش بیوگرافی کامل سوگل خالقی به همراه عکس های همسرش و اطلاعات زندگی شخصی و هنری این بازیگر زن را می خوانید و امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد.

بیوگرافی سوگل خالقی

سوگل خالقی بازیگر متولد 6 مرداد سال 1365 در شهر تهران است. او مدرک کارشناسی تئاتر با گرایش نمایش از دانشگاه آزاد دارد.

سوگل خالقی

او بازیگری را از سال 1385 در کلاس های بازیگری اساتید بزرگ ایرج راد، ایرج راد، میکائیل شهرستانی و … شروع کرد. او به جز بازیگری به عنوان مجری طراح صحنه هم فعالیت دارد. در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده است که حامل جامعه ترنس ها است

 

سوگل خالقی

نخستین تجربه بازیگری

اولین بار در تله فیلم سکانس آخر در نقش اصلی بازی کرد و سپس در فیلم راهی به سوی خوشبختی بازی کرد. در تئاتر هم در نمایش پدر و دایی وانیا و دوباره پدر در سال 1396 اجرا داشته است.

سوگل خالقی

بازی سوگل خالقی در سریال ممنوعه

سریال ممنوعه یکی از مجموعه های ویژه  شبکه نایش خانگی بود که در سال 1397 منتشر شد و خانم خالقی در این مجموعه در یمی از نقش های اصلی ایفای نقش کرده است. این سریال در ژانر اجتماعی درام ساخه شده است. در این سریال او با بازیگرانی همچون میلاد کی مرام، فاطمه گودرزی، نیکی کریمی، لیلا زارع و … همبازی شده است.

سوگل خالقی

ازدواج سوگل طهماسبی و همسرش

سوگل خالقی هنوز مجرد است و ازدواج نکرده است. او به بچه دار شدن علاقه دارد. به محض اینکه خبری در مورد ازدواج این بازیگر منتشر شود در همین بخش اعلام می کنیم.

سوگل خالقی

بهترین مدیر سال

سوگل خالقی در حدود 7 سال در کارگاه بازیگری مسعود کیمیایی مدیر بخش آموزش و اجرایی بود. در سال 1389 به عنوان بهترین مدیر سال انتخاب شد.

سوگل خالقی

 

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او) نگاهی بر زندگی بابک خرمدین؛ زندگینامه سردار ایرانی از تولد تا نبردها و دستگیری تا مرگ نگاهی بر زندگی فروغ فرخزاد؛ بیوگرافی از اوایل زندگی تا ازدواج، آثار و درگذشت او نگاهی بر زندگی کافکا اسطوره ادبیات؛ بیوگرافی از تولد تا روابط عاشقانه، آثار و مرگ او نگاهی بر زندگی مهدی اخوان ثالث؛ از اوایل زندگی، ازدواج، آغاز شعر گفتن، زندانی شدن و درگذشت