بیوگرافی سدا تورکمن؛ بیوگرافی و عکس های این بازیگر و همسرش

سدا تورکمن

بیوگرافی سدا تورکمن

بیوگرافی سدا تورکمن Seda Türkmen متولد 11 دی ماه سال 1364 در ازمیر ترکیه است.

تحصیلات

او فارغ التحصیل رشته تئاتر در دانشگاه دولتی است. او در کلاس های تئاتر هم شرکت کرده است.

او به صورت یک بازیگر حرفه ای در شهر ازمیر و استانبول در تئاتر حاضر شده است.

سدا تورکمن

فعالیت مدلینگ

او به عنوان مدل هم فعالیت داشته است. در دوران دانشجویی مدت کوتاهی با آژانسهای مد در ازمیر همکاری داشته است و پس از آن وارد دنیای بازیگری شده است.

سدا تورکمن

نخستین تجربه بازیگری

سدا تورکمن برای نخستین بار در سال 2010 با سریال Papatyam وارد دنیای بازیگری شد و پس از آن در فیلم و سریالهای مختلف ایفای نقش کرد.

از سریالهای معروفی که او در آنها ایفای نقش کرده است سریال فاتیح هاربیه است که در کنار بازیگرانی مانند آصلیهان اتاگور بازی کرده است.

 

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی نیما یوشیج؛ از تولد این شاعر تا عاشقی، زندگی در روستا و اشعار نیمایی نگاهی بر زندگی خواجه نصیر الدین طوسی؛ از تولد تا مرگ و معروف ترین آثار او نگاهی بر زندگی سهراب سپهری؛ زندگینامه این شاعر از تولد تا شهرت و مرگ او نگاهی بر زندگی خوارزمی دانشمند بزرگ ایرانی از تولد تا دستاوردها و اختراعات او نگاهی بر زندگی جلال آل احمد نویسنده و مترجم؛ زندگینامه او از تولد تا مرگ مشکوک و آثارش بیوگرافی پروین اعتصامی شاعر زن؛ از تولد و شروع شعر گفتن تا چاپ کتاب، انزوا و مرگ زندگینامه بیرجه آکالای بازیگر زن جذاب؛ درباره شروع بازیگری، ازدواج و زندگی شخصی او نگاهی بر زندگی خیام نیشابوری؛ زندگینامه دانشمند و شاعر از تولد تا ازدواج و مرگ بیوگرافی معین؛ زندگینامه معین و درباره زندگی شخصی و آثار هنری اش بیوگرافی جنی خواننده مشهور گروه بلک پینک؛ درباره زندگی شخصی از موفقیت تا رابطه هایش