بیوگرافی ستاره اسکندری و همسرش + عکس های متفاوت و در مورد زندگی شخصی

ستاره اسکندری

بیوگرافی ستاره اسکندری

ستاره اسکندری بازیگر متولد 25 خرداد ماه سال 1353 در شهر تربت خیدریه است و دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی است و به دلیل علاقه ای که به بازی در تئاتر داشت دیگر ادامه تحصیل نداد. ستاره اسکندری دانشجوی رشته مترجمی زبان بود اما به خاطر کار در تئاتر از ادامه تحصیل انصراف داد. او برنده بهترین بازیگر زن در جشنواره تئاتر فجر در سال 1379 به دلیل بازی در نمایش سعادت لرزان مردمان تیره روز است.

ستاره اسکندری

به شهرت رسیدن

دلیل شهرت او بازی در سریال نرگس است. در ابتدا پوپک گلدره نقش مورد نظر را بازی می کرد که متاسفانه به دلیل سانحه رانندگی درگذشت و سپس ستاره اسکندری نقش او را ادامه داد و همین باعث شد که معروف شود.

ستاره اسکندری

ازدواج و همسرش

ستاره اسکندری چند سالی است که ازدواج کرده است و اولین بار خبر ازدواج او را خواهرش اعلام کرد. تا به حال هیچ عکسی از همسرش منتشر نشده است.

ستاره اسکندری

شروع بازیگری و نخستین فیلم

ستاره اسکندری بازیگری را از تئاتر شروع کرد و سه بار کاندید جایزه از جشنواره تئاتر دانشجویی شده است. نخستین فیلمی که در آن بازی کرد فیلم حریف دل به کارگردانی عبدالرضا گنجی در سال 1375 بود.

ستاره اسکندری

خانواده

خواهرش لاله اسکندری است که بازیگر است و دیگر خواهر او سارا اسکندری چهره پرداز است. او برادر زاده عبدالحسین اسکندری گوینده مجری رادیو و تلویزیون است و برادرش به نام سیامک هم عکاس است.

ستاره اسکندری

همکاری با کارگردانان معروف

او در عرصه تئاتر با کارگردانان نامی ایران مانند بهرام بیضایی، محمد رحمانیان و داوود میرباقری همکاری داشته است و در سال 79 جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر را برای نمایش سعادت لرزان مردمان تیره روز گرفته است و دومین جایزه را به عنوان بهترین بازیگر جشنواره تئاتر در سی و سومین دوره آن برای بازی در نمایش هم هوایی به دست آورده است.

ستاره اسکندری

کشف حجاب

کلیپی از کشف حجاب ستاره اسکندری در کشور ترکیه منتشر شد که با واکنش های منفی کاربران در فضای مجازی روبرو شد. خیلی ها گفتند کسی که تبلیغ حجاب می کند، حق ندارد بی حجاب باشد و بعضی هم از این بازیگر دفاع کردند و سرک کشدن بقیه افراد در رندگی شخصی افراد را محکوم کردند.

ستاره اسکندری

شغل دوم

ستاره اسکندری علاوه بر بازیگری فعالیت اقتصادی دیگری نیز دارد. وی بنیانگذار گروه تار اول است و به همراهی گروهش در یک پاساژ معروف به طراحی و بافت پارچه مشغول می باشد.

ستاره اسکندری

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی مهدی طارمی؛ از بازی در اروپا تا حواشی خلیج فارس در اینتر میلان بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج