بیوگرافی ایرج نوذری + عکس های ایرج نوذری و همسرش + اطلاعات زندگی شخصی

ایرج نوذری

ایرج نوذری یکی از بازیگران بدون حاشیه و حرفه ای است او فرزند مرحوم منوچهر نوذری است. پدرش منوچهر نوذری یکی از گویندگان و مجریان ایرانی بود که بسیار محبوب بود. در این مطلب بیوگرافی کامل ایرج نوذری و عکس های او و همسرش را آماده کرده ایم. امیدواریم از این مطلب لذت ببرید.

بیوگرافی کامل ایرج نوذری

ایرج نوذری متولد 7 اسفند 1342 دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان شناسی و پسر منوچهر نوذری است. او سال 1370 ازدواج کرده است و همسرش اسپانیائی است و دو دختر به نامهای دلربا و دلناز دارد.

ایرج نوذری

نخستین حضور او 

اولین حضور نوذری برمی گردد به سال 1370 كه در دو فیلم “اوینار”(شهرام اسدی) و “آخرین تلاش”(سیامك اعتمادی) ایفای نقش كرد. او ظاهرا بعد از این دو فیلم به خارج از كشور سفر كرد و حضور دوباره اش در سینما با 12 سال تاخیر همراه شد.

یکی از موفق ترین بازی های او  در سریال مسافری در هند شد که در زمان خودش بسیار پربیننده شد.

ایرج نوذری

علایق او

شاید برایتان جالب باشد که بدانید نوذری، از پیشکسوتان ورزش کونگ فو در ایران بوده است. وی هم اکنون ریاست امور بین الملل فدراسیون کونگ فوی ایران را برعهده دارد. وی به چندین زبان از جمله سنسکریت، هندی، اردو، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی مسلط است.

ایرج نوذری

ازدواج و همسرش

ایرج نوذری در سال 1370 با خانمی اهل اسپانیا ازدواج کرد و دو دختر به نام دلربا و دلناز دارند.

ایرج نوذری

فیلم شناسی:

– عاشق ( افشین شركت / 1385)
– ملودی ( جهانگیر جهانگیری / 1385)
– آكواریوم ( ایرج قادری / 1384)
– این ترانه عاشقانه نیست ( رحمان رضایی / 1384)
– رازها ( محمدرضا اعلامی / 1383)
– كافه ستاره ( سامان مقدم / 1383)
– باج خور ( سیروس الوند / 1382)
– فریاد در شب (كریم رجبی / 1382)
– ملاقات با طوطی ( علیرضا داوودنژاد /1382)
– آخرین تلاش (1370)
– اوینار (1370)

ایرج نوذری ایرج نوذری ایرج نوذری ایرج نوذری ایرج نوذری ایرج نوذری ایرج نوذری ایرج نوذری

 

مطالب مشابه را ببینید!

بیوگرافی مهدی طارمی؛ از بازی در اروپا تا حواشی خلیج فارس در اینتر میلان بیوگرافی نیما شعبان نژاد از شروع بازیگری تا زندگی خصوص و ازدواج او نگاهی بر زندگی صائب تبریزی شاعر معروف (بیوگرافی از تولد تا درگذشت و اشعار او) بیوگرافی نازنین بیاتی؛ ار شروع بازیگری تا صداپیشگی و فیلم ها و سریال های او بیوگرافی هوتن شکیبا؛ از شروع بازیگر تا صداپیشگی و ازدواج و 5 فیلم برتر او بیوگرافی پژمان جمشیدی بازیگر و فوتبالیست (از زندگی شخصی و فوتبالی تا بازیگر شدن) بیوگرافی سروش صحت؛ خالق برنامه کتاب باز، نویسنده، کارگردان و بازیگر مشهور ایرانی نگاهی بر زندگی فریدون مشیری از تولد تا درگذشت این شاعر و گزیده اشعار وی نگاهی بر زندگی قیصر امین پور شاعر (از تولد تا شاعری و درگذشت و گزیده اشعار او) بیوگرافی لیلا حاتمی بازیگر؛ از شروع بازیگری در کودکی تا جوایز مختلف و ازدواج