بیوگرافی آدریانا لیما نامزد کریس رونالدو و عکس های آدریانا لیما مدل معروف و زیبا

آدریانا لیما

بیوگرافی آدریانا لیما

آدریانا لیما متولد ۱۲ ژوئن ۱۹۸۱ در باهایای برزیل می باشد. او در ۱۳ سالگی وارد مسابقه سوپر مدلهای برتر جهان کـه “فورد” برگزار میکرد شد و توانست در آن مسابقه بـه واسطه ي زیبایی منحصر بـه فردش کـه محصول نژاد برزیلی، آفریقایی، پرتغالی، فرانسوی و کارائیبی بود، بـه مقام دوم دست پیدا کند.

پس ازآن در 16سالگی، در شهر نیویورک بـه کمپانی مدیریت مدلینگ “الیت” پیوست و حرفه مدلینگ را در پیش گرفت ودر تبلیغ محصولات خط تولید آنا مولیناری شرکت کرد. اما حضور او در کمپین هاي مختلف “گس” بود کـه باعث معروفیت او و تبدیل شدنش بـه یکی از مدلهای برتر دنیای مد شد.

بعد ازآن، آدریانا لیما در کمپین هاي دیگری از جمله آنا سویی، بـه بـه، گاسولین، ماسیمو، ویکتوریا سکرت، بی.سی.بی.جی، و ایکس.او.ایکس.او شرکت کرده و روی جلد مجلاتی چون “ووگ” و “ماری کلر” ظاهر شده اسـت. آدریانا لیما اصالتاً پرتغالی اسـت و پدرش نلسون تورس و مادرش ماریا داس گراکاس لیما نام دارند.

 

پدرش زمانی کـه تنها شش ماه داشت خانواده را ترک کرد و مادرش آدریانا را بزرگ کرده اسـت. او بـه چهار زبان اسپانیایی، ایتالیایی، پرتغالی و انگلیسی تسلط کامل دارد. باوجود این کـه آدریانا در دوران مدرسه برنده تعدادی از مسابقات زیبایی شده بود اما مدل شدن هیچوقت از خواسته هاي قلبی او نبوده اسـت.

 

او بیشتر تمایل داشته تحصیلاتش را در رشته دکتری ادامه دهد و پزشک شود.اما در ۱۵ سالگی بعنوان یکی از کاندیداهای مسابقه سوپر مدل برتر برزیل انتخاب شد. لیما در سن ۱۶ سالگی بـه کشور آمریکا رفت تا حرفه مدلینگ را ادامه دهد. این دختر زیبای چشم آبی را بیشتر بعنوان یکی از فرشتگان خاص و محبوب ویکتوریا سکرت می شناسند.

 

آدریانا پیش از ازدواجش، با لنی کراویتس، هنرپیشه راک مشهور آمریکایی و خواننده محبوبش، دوست بود. آنها از سال ۲۰۰۱ باهم دوست شدند و بعد از یکسال دوستی شان رابه صورت هم خانگی ادامه دادند. آدریانا حتی در ویدئوی “کراویتس” با نام “دیروز گذشته” هم ظاهر شد. رابطه آنها ادامه پیدا نکرد و آن دو از هم جدا شدند.

 

آدریانا لیما در ۲۷ سالگی با بهترین دوستش “مارکو جاریک” ازدواج کرد. او از همان ابتدا بطور آشکار راجع بـه ازدواجش صحبت میکرد. یکی از حقایق جالب در مورد لیما این اسـت کـه او فردی بسیار مذهبی اسـت و برخلاف تعداد زیادی از مدل ها، تا زمان ازدواجش باکره مانده بود. حاصل ازدواج آدریانا و مارکو، دو دختر بنام هاي سیینا و ولنتینا می‌باشد.

 

آدریانا بسیار مراقب سلامتی خودش اسـت و از سنین پایین بدن خوش فرمی داشته اسـت. زیبایی یقیناً در او ارثی اسـت. شایان ذکر اسـت کـه تا پیش از تولد نخستین فرزندش، هرگز پایش رابه باشگاه نگذاشته بوده اسـت. او هفته اي دو جلسه بوکس تمرین می کند کـه کمک می کند بدنش را روی فرم نگه دارد. آدریانا لیما بسیار مهربان اسـت و بـه این خاطر مشهور اسـت.

 

او در فعالیت هاي خیریه اش بـه نفع کودکان یتیم بسیار فعال اسـت و برای کودکان فقیر و نیازمند لباس و غذا تهیه می کند. او هم چنین در تعدادی خیریه دیگر هم شرکت می کند و پول گرد آوری کرده و آنرا صرف التیام جامعه می کند. آدریانا بـه شدت بـه تعطیلات علاقمند اسـت. یکی از چیزهایی کـه این مدل سخت بـه آن پایبند اسـت تعطیلاتش اسـت.

 

او هم مثل هر اروپایی اصیلی «هرچند برزیلی اسـت» هر سال در ماه آگوست بـه تعطیلات می‌رود. سلبریتی هاي بسیاری در مورد تمرینات ورزشی و رژیم غذایی شان دچار افراط می‌شوند تا بدنی خوش فرم داشته باشند و آدریانا هم از این مسئله مستثنی نیست.

 

تعداد زیادی از متخصصان تغذیه و کارشناسان، وی را مورد انتقاد قرار میدهند کـه یک رژیم غذایی متعادل ندارد ودر وعده هاي غذایی خود از غذای جامد استفاده نمیکند. او از گریه کردن متنفر اسـت. وقتی آدریانا کم سن و سال تر بود از گریه کردن بدش می آمد. در واقع تنها چیزی کـه باعث می شد گریه کند نگرانی از گریه کردن بود!

 

او مدل پرمشغله اي نیست کـه هرروز را در کشور هـای مختلف بگذراند؛ بلکه بـه خانواده متعهد اسـت و توانسته خانواده و دو خواهرش را هم در مسیرش با خود همراه کند. آدریانا دوست دارد از خواهرانش عکس بگیرد و آنها را در صفحه اینستاگرامش منتشر کند. او یک مسیحی مقید اسـت و بـه کلیسا می‌رود. آدریانا هم مثل هر فرد مذهبی دیگری مرتب بـه کلیسا میرود.

 

هر یکشنبه بـه کلیسا رفته و دعا می کند و بـه خطبه ها گوش می دهد. او عاشق فرهنگ ژاپنی اسـت و مخصوصاً غذا هاي ژاپنی. رفتن بـه رستوران هاي ژاپنی و خوردن سوشی با دوستانش یکی از تفریحات اوست. او قبلاً خیلی خجالتی بوده؛ اگرچه بارها آدریانا را بعنوان یکی از زیباترین زنان جهان شناخته اند اما او در گذشته از مردان خجالت می کشیده.

 

آدریانا سگ خودرا درسال ۲۰۱۲ گم کرد. او حتی از طرفدارانش خواست کمک کنند وی را پیدا کند اما هیچوقت نتوانست چنین کاری کند. مجله “ماری کلر” برزیل، نخستین مجله اي بود کـه عکس آدریانا لیما روی آن چاپ شد. این اتفاق در سپتامبر ۱۹۹۸ افتاد. دو سال بعد، تصویر او روی مجله ایتالیایی ووگ جویِلو «Vogue Gioiello» ودر بیستمین سالگرد این مجله ظاهر شد.

 

او از سال ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹ یکی از موفق ترین مدلهای برند آرایشی “میبلین” بود. شهرت او علاوه بر ویکتوریا سکرت، بدلیل حضور در تبلیغات “کیا موتورز” و مسابقات قهرمانی لیگ فوتبال ایالات امریکا “سوپر بول” نیز می باشد. برخی دیگر از برندهای معروفی کـه آدریانا با آنها فعالیت داشته عبارتند از ورساچه، بولگاری، میومیو، سواچ، لویی ویتون، اچ اند ام، ژیوانشی.

 

اگر فکر می‌کنید آدریانا لیما فقط در ایالات امریکا سوپر مدل اسـت اشتباه میکنید. عکس او روی مجلات متعدد مد و زیبایی در ایتالیا چاپ شده ودر اروپا هم بسیار مشهور اسـت. شهرت او در ایتالیا بـه قدری اسـت کـه بـه او لقب “کاترین زتا جونز” ایتالیا را داده اند. او سفیر برند پوشاک “دسیگوال” در بارسلونا و برند “کالزدونیا” اسـت کـه برند ایتالیایی تولید مایو و لباس شنا اسـت.

 

صفحه اینستاگرام آدریانا لیما adrianalima@

 

علاوه بر بحث مدلینگ، لیما در چند فیلم سینمایی ایفای نقش کرده اسـت. ویکتوریا سکرت خانواده دوم اوست. چراکه او زمان زیادی رابا فرشتگان ویکتوریا سکرت سپری کرده اسـت؛ پس عجیب نیست کـه این برند لباس زیر زنانه را خانواده دوم خودش بداند. او بطور مداوم در شوهای مد ویکتوریا سکرت حضور داشته و خودرا بعنوان یکی از ۱۰ مدل برتر این برند مطرح کرده اسـت.

 

این مطالب را هم ببینید