آیا کلاهبرداری شرکت پیشتاز ماینر حقیقت دارد؟  

در دنیای امروزی، سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. افرادی هستند که در این مورد اطلاعات زیادی ندارند ولی با ارزش بیت کوین و رشد قابل ملاحظه آن کاملا آشنا می باشند. با توجه به سود چشمگیر در این صنعت، بعضی از شرکت‌ ها با وعده ‌های پوچ، از کسانی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند سوء استفاده می ‌کنند و با کلاهبرداری از آنها، سود فراوانی را به جیب می ‌زنند. در ادامه به بررسی شرکت پیشتاز ماینر که اخیراً فعالیت خود را در زمینه ارزهای دیجیتال آغاز کرده است می پردازیم.

آیا کلاهبرداری شرکت پیشتاز ماینر حقیقت دارد؟  

چگونه می توانیم به شرکت پیشتاز ماینر اعتماد کنیم؟

در واقع پیشتاز ماینر زیر نظر شرکت پیشتاز معدن کار رایا می باشد که فعالیت خود را در ارتباط با استخراج ابری بیت کوین در دی ۹۹ شروع کرده است. باید بدانید که استخراج ابری، فرآیندی است که در آن سرمایه ‌گذار یک مبلغی را پرداخت می‌ کند و سرمایه پذیر هم با استفاده از آن، فارم خودش را مجهز می نماید و سود به دست آمده در یک مدت زمان مشخص به سرمایه گذار تعلق می گیرد.

آیا شرکت پیشتاز ماینر مورد اطمینان می باشد؟

معمولاً کسانی که می‌خواهند در شرکت پیشتاز ماینر سرمایه‌گذاری کنند، اولین موردی که به ذهنشان خطور می‌ کند، مجوز این شرکت است. در این مورد باید بگوییم که شرکت پیشتاز ماینر دارای مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن می باشد که با فارم های خصوصی زیادی جهت تامین تراهش سرمایه‌گذاران قرارداد دارد.

شما در سایت این شرکت می توانید آدرس و شماره تلفن آن را بیابید و اگر تمایل به سرمایه‌ گذاری دارید، برای رفع ابهامات، به صورت حضوری مراجعه نمایید. پشتیبانان شرکت نیز در ساعات اداری به سوالات شما پاسخ می ‌دهند.

این موضوع که سرمایه‌ گذار می‌ تواند از روز اول سود خود را بردارد بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا نیاز نیست که حتماً تا اتمام قرارداد، سرمایه در شرکت بماند و این موجب آرامش در سرمایه ‌گذاران می ‌شود و هر زمان که بخواهند، بیت کوین استخراج شده خودشان را می گیرند. ناگفته نماند که همه پرداختی ‌های این شرکت به صورت بیت کوین می باشد.

مهمترین مزایای شرکت پیشتاز ماینر نسبت به سایر شرکت های سرمایه گذاری:

  • پشتیبانی خوب شرکت
  • امکان برداشت روزانه سود سرمایه‌ گذاران
  • داشتن مجوز رسمی از وزارت صنعت و معدن
  • قیمت مناسب نسبت به شرکت‌ های دیگر
  • ارائه چک ضمانت
  • بستن قرارداد رسمی
  • ارائه نمودن سند خرید

آیا کلاهبرداری شرکت پیشتاز ماینر حقیقت دارد؟  

استخراج ابری بیت کوین در پیشتاز ماینر

چگونه می توان به شرکت پیشتاز ماینر اعتماد کرد؟

بهتر است بدانید که با توجه به نظرات خوب سرمایه گذاران و فعالیت شرکت در این مدت، شرکت پیشتاز معدن کار رایا، یک شرکت بسیار معتبر جهت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال می باشد و کلاهبرداری پیشتاز ماینر واقعیت ندارد.

نحوه محاسبه سود سرمایه‌گذاران

در این نوع سرمایه گذاری، سود شما بستگی به قیمت دلار و بیت کوین دارد. شما با مراجعه به سایت پیشتاز ماینر و با ایجاد پنل کاربری برای خود، در قسمتی که مربوط به تخمین سود می باشد، مبلغ مورد نظرتان را وارد می کنید تا میزان سود شما به صورت روزانه، ماهانه و سالانه به نمایش در آید. این سود با قیمت روز دلار و بیت کوین تخمین زده می شود. رپورتاژ آگهی /

این مطالب را هم ببینید