روشهایی برای بهبود رابطه جنسی؛ چگونه رابطه زناشویی بهتری داشته باشیم؟

برقراری رابطه جنسی یکی از نیازهای ضروری هر زندگی زناشویی است که باید به آن اهمیت داده شود. زمانی که شما رابطه جنسی با کیفیتی را با شریک زندیگتان داشته باشید متعاقباً در روابط عاطفی شما با همسرتان نیز تأثیرات مثبتی خواهد گذاشت.

راهکارهایی برای بهبود کیفیت رابطه جنسی بهتر

بهبود کیفیت رابطه جنسی

رابطه جنسی یک رابطه یک طرفه نیست، بلکه هر دو طرف باید با تمایل و علاقه به این کار بپردازند. قرار نیست رابطه جنسی را صرفاً فقط به عنوان یک نیاز ببینیم که در جهت رفع تکلیف انجامش دهیم. حال این نیاز چه از جانب خودمان باشد که بخواهیم نیازمان را برطرف کنیم و چه از جانب شریک جنسی و همسرمان باشد که بخواهیم به عنوان انجام تکلیف و وظیفه خود نیاز همسرمان را برطرف کنیم.

بهتر است که دیدگاهمان را نسبت به رابطه جنسی کمی گسترده تر و وسیع تر کنیم. زمانی که شما با عشق و علاقه به انجام این رابطه می پردازید حتماً شاهد بازخورد بهتری از روابط عاطفی در زندگی زناشوییتان خواهید بود. سعی کنید در طول این رابطه کاری کنید که هم خودتان لذت لازم را ببرید هم همسرتان. ما به شما چند راهکار را پیشنهاد خواهیم داد تا به وسیله این راهکارها بتوانید کیفیت رابطه جنسی خود را بهبود ببخشید.

راهکارهایی برای بهبود کیفیت رابطه جنسی بهتر

پیش زمینه فراهم کنید

یکباره به سراغ سکس نروید. قبل از آن بهتر است که فوران هیجان را در خود ایجاد کنید. دستان همسرتان را بگیرید و در چشمان او عاشقانه نگاه کنید. از خاطرات اولین دیدارتان و اولین سکس و عشق بازی که با هم داشتید تعریف کنید. لبخند بزنید و خاطرات را مرور کنید.

 

از او بپرسید که از شما چه می خواهد

با هم صحبت کنید از اینکه او از چه کارها و حرکاتی لذت می برد سؤال کنید. بگویید که دوست دارد در رختخواب چه شیطنت هایی برایش انجام دهید که لذت ببرد. وقتی شما بدانید همسرتان چه می خواهد بهتر می توانید نیازهای او را برآورده کنید. همچنین خودتان برایش بیان کنید که چه کارهایی باعث لذت بیشترتان می شود. سعی کنید در این زمینه مطالعه کنید. مطالب زیادی در زمینه رابطه جنسی وجود دارد که به شما کمک زیادی خواهد کرد.

 

لباس زیر مناسب بپوشید

این گزینه در مورد خانم ها صدق می کند. خانمها برای آنکه همسر خود را تحریک کنید از لباسهای زیر با رنگ قرمز و رنگ های سکسی که همسرتان می پسندد استفاده کنید. هم مردان و هم زنان هر دو زمانی که بدنشان به پارچه هایی مثل چرم، ساتن، ابریشم و تور برخورد کند لذت بیشتری خواهند برد.

 

ارتباط عاطفی تان را قوی تر کنید

وقتی می خواهید به رختخواب بروید، تمام مشکلات محل کار و مشکلاتی که در طی روز برایتان ایجاد شده است را فراموش کنید. فقط به همسرتان و نیازی که قرار است برای هر دو برطرف شود فکر کنید. گاهی لازم است که برای همدیگر یک چیزهایی را یادآوری کنید. بهتر است مستقیماً به او اشاره نکنید بلکه با لبخند و صدای آرام به او نگاه کنید و به خود یادآوری کنید تا برای او نیز تداعی شود.

 

خود را برهنه کنید

همسرتان وقتی از سر کار برمی گردد حتماً خیلی خسته است و روز پر مشغله ای را پشت سر گذاشته است. اگر شما با حالت برهنه و یا البته بهتر است بگوییم نیمه برهنه به استقبال او بروید تمام خستگی طی روز او را برطرف نموده اید. برهنه با هم غذا بخورید برهنه با هم فیلم تماشا کنید. با این کار احساسات هر دو طرفتان نیز ارضا می شود و برای یک رابطه جنسی هر چه لذت بخش تر آماده خواهید شد.

 

با هم استحمام کنید

زمانی که با هم حمام می کنید و زیر دوش همدیگر را بغل کرده و لمس می کنید احساس آرامشی به هر دو طرفتان دست خواهد داد. زیر دوش عشقبازی کنید و به رابطه جنسی تان تنوع دهید.

 

شیطنت کنید

بهتر است از ترفندهای شیطنت آمیز استفاده کنید. مثلاً همسرتان را آرام به روی تخت پرت کرده و لباس هایش را همراه با بوسیدن درآورید. یا شاید دوست داشته باشید که جلوی چشمانش با عشوه لباستان را در بیاورید و برهنه چرخی برایش بزنید. یا آنکه بی هوا چشمانش را از پشت سر بگیرید و شروع به بوسیدن گردنش کنید. این گونه ترفندها در تحریک کردن همسرتان نقش بسزایی دارد.

 

از اسباب بازی های جنسی استفاده کنید

با توجه به تحقیقی که در مورد رابطه‌ی جنسی ایمن‌تر صورت گرفته‌است، استفاده از وسایل جنسی شیوه‌ای عالی برای حفظ یک رابطه‌ی جنسی عالی است و در عین حال هر دوی شما را کمک می‌کند که بیش‌تر به ارگاسم برسید. برای داشتن میل جنسی و لذت جنسی بهتر، سعی کنید از Tiani در طول رابطه‌ی جنسی استفاده کنید. همچنین، اگر این وسیله‌ی جنسی را دوست ندارید، سعی کنید یک ویبراتور کوچک تهیه کنید. یکی دیگر از گزینه‌ها برای زوج‌ها استفاده از توپ‌هایی است که در فیلم fifty shades به کار رفته بود.

 

فضای رمانتیک ایجاد کنید

سعی کنید فضایی که قرار است در آن سکس کنید را با نوری ملایم تر و حتی اگر دوست دارید پخش موزیکی بی کلام با صدایی ملایم تجربه کنید. گرما ایجاد کنید چرا که گرما لذت بیشتری به رابطه جنسی می دهد. وقتی در حال رابطه هستید زن پاهایش را به دور کمر مرد حلقه کند یا محکم او را بغل کنید تا گرما ایجاد شود.

 

نقش بازی کنید

مردان با شنیدن صدای نفس های زن به شدت تحریک می شوند. برای همسرتان ناله کنید و صدا بدهید. نشان دهید که از این رابطه در حال لذت بردن هستید. پوزیشن های مختلف را امتحان کنید و در یک حالت باقی نمانید تا هر دوتان بیشتر لذت ببرید.

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید