آموزش دخول برای اولین رابطه جنسی؛ آیا دخول در شب زفاف درد دارد؟

شب زفاف یکی از مهمترین شب های هر زن و شوهری می باشد. در این شب زن باید به شوهرش ثابت کند که فقط متعلق به او بوده و خواهد بود و مرد نیز همینگونه. پوزیشن هایی که مرد باید در نظر بگیرد تا همسرش درد نداشته باشد، خیلی تأثیرگذار است تا زن بتواند احساس آرامش خاطر داشته باشد.

آیا پاره شدن پرده بکارت درد دارد؟

برقراری اولین رابطه جنسی در شب زفاف

شب زفاف شبی است که برای نخستین بار مرد و زن رابطه دخول را انجام خواهند داد. مرد با پاره کردن پرده بکارت باید دخول را انجام دهد. اما اینکه چه پوزیشنی را انتخاب کند بسیار اهمیت دارد. اینجاست که مرد باید بتواند با عشق و علاقه به همسرش نزدیک شده و برای پاره کردن پرده بکارتش اقدام کند، به گونه ای که همسرش احساس درد نداشته باشد و یک شب خاطره انگیز برای هر دوشان باشد.

انجام این عمل در هر فردی متفاوت می باشد و پوزیشن یکسانی برای آن وجود ندارد. شاید شخصی در یک حالت پوزیشن احساس راحتی کند و دردی نداشته باشد اما شخصی دیگر آن پوزیشن برایش بسیار دردناک و آزاردهنده باشد.

 

پوزیشن مناسب برای اولین رابطه جنسی

همانگونه که در بالا گفتیم، انتخاب پوزیشن برای هر شخصی متفاوت است و این بسته به علائق و تخیلات جنسی هر فرد دارد. شخصی دوست دارد که بسیار نرم و آرام و عاشقانه این کار را انجام دهد به طوری که در نهایت احساس باشد. فردی دیگر دوست دارد فانتزی کاری کند و شیطنت های زیادی از خود درآورد و شاید متعاقباً همسرش نیز از این حالت لذت ببرد.

شاید تعجب کنید اما برخی افراد هم زن و هم مرد دوست دارند که زفافشان را در وان حمام انجام دهند. این پوزیشن برایشان خیلی لذت بخش تر خواهد بود تا در رختخواب. پس هر فردی آزاد است هر طور که دلش می خواهد این دخول را انجام دهد اما به شرطی که هر دو (هم مرد و هم زن) به آن حالت رضایت کامل داشته باشند.

به عنوان مثال دیگر دخول در حالتی که پوزیشن روی صندلی قرار گرفته باشد ممکن است لذت بخش باشد. باز هم به علائق و تخیلات جنسی هر فرد برمی گردد.

از دیگر مسائل مهم، اشتباه رایج زوج ها این است که آنها در تلاشند و تلاش می کنند تا در همان زمان به ارگاسم برسند. اگر این نگرش صحت نداشته باشد، سطح میل جنسی، تحریک پذیری، لذت جنسی و مدت زمان ارگاسم در مردان و زنان متفاوت است.

برقراری اولین رابطه جنسی مخصوصاً دخول برای همسران بسیار اهمیت دارد مخصوصاً برای زنان از اهمیت خاصی برخوردار است.

 

همچنین بخوانید: از کجا بفهمیم کسی قبلاً رابطه جنسی داشته؟ ـ عوارض نداشتن رابطه جنسی

 

معاشقانه پیش از دخول

معاشقه و یا به عبارتی همان عشق بازی قبل از دخول از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برخی افراد متأسفانه گمان می کنند که شب زفاف فقط به دخول مربوط می شود در حالی که از اصلی ترین و پراهمیت ترین بخش آن یعنی معاشقانه پیش از آن غافل می مانند.

اهمیت عشقبازی به قدری است که شما حتی می توانید در حین دخول نیز این حالت را بکار ببرید. یادتان باشد که فقط دخول و رسیدن به ارگاسم اهمیت ندارد بلکه چیزی که باعث لذت بخش تر کردن رابطه جنسی می شود معاشقه پیش از آمیزش است.

روانشناسان توصیه می کنند که شب زفاف را نباید با جبر شروع کرد. در اولین دخول و پاره شدن پرده بکارت نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه‌اي جانانه باشد و شوهر باید عروس را تدریجی متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتاب‌کاری باشد.

 

درد در اولین دخول چه میزان است؟

اولین دخول در آمیزش جنسی از اهمیت بالایی برخوردار است. این وظیفه مرد است که به گونه ای عمل نماید که همسرش درد کمتری را احساس کند و دردش را به حداقل ممکن برساند.

تفاوت های فردی را باید در نظر بگیریم. واکنش انسان ها به هر مسئله ای از جمله درد در دخول اولین رابطه جنسی متفاوت است.

روانشناسان توصیه می کنند که شب اول نباید با جبر آغاز شود. در اولین ورود و از بین بردن بکارت نه تنها باید جبر کار نمی کند، بلکه باید دنباله و نتیجه صبر و شهوت، و شوهر باید عروس را به تدریج به تمایل و حالت مطلوب، به جای سرعت زیاد برساند. استفاده از نیرو تنها دلسوزی خود را خنثی می کند. در این مورد، او فقط بدن زن را جذب می کند و قادر به ضبط روح او نیست.

پس نتیجه می گیریم که در شب، شوهر باید تمام اقدامات لازم را انجام دهد و در نهایت با آرامش و ظرافت خاصی عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه در شب، سبب دلزده شدن همسرش می گردد. به طوری که همسرش خسته و ناراحت می شود که به راحتی قابل بازیابی نخواهد بود و متأسفانه گاهی تا پایان ازدواج در زندگی می ماند.

در ابتدا زمانی که پرده بکارتتان پاره می شود دردی جزئی ممکن است احساس کنید که همراه با خونریزی است و اصلاً جای نگرانی نیست زیرا این درد بسیار خفیف و جزئی بوده و به سرعت برطرف خواهد شد. قرار نیست این درد و خونریزی ادامه پیدا کند. اگر قرار باشد دردی نیز احساس کنید که همانگونه که گفتیم بسیار جزئی است شاید به اندازه ده ثانیه بیشتر طول نکشد.

 

چگونه اولین دخول را در شب زفاف آغاز کنیم؟

قبل از هر چیز باید بدانید که زنان با هم متفاوت هستند و برخی درد را تصور می کنند و از پیش دچار استرس می شوند. صحبت کردن در مورد شب زفاف بین زن و شوهر گاهی نتیجه خوبی دارد و گاهی نیز بالعکس عمل می کند.

اگر همسرتان استرس زیادی دارد بهتر است که راجب آن صحبت نکنید چون حس شهوت هر دوتان خاموش می شود و هیچ لذتی نخواهید برد جز آنکه یک وظیفه می شود که فقط انجامش دهید و به پایان برسانید.

این هنر مرد است که بتواند با آرامش لازم و کافی و با در نظر گرفتن خصوصیات اخلاقی همسرش او را آماده دخول کند.

مردان بهتر است که در آن لحظه به ارگاسم فکر نکنند زیرا کار مهمتری برای انجام دارند. در ضمن به هیچ چیز اضافی فکر نکنید و تا آنجا که می توانید به جای حرف زدن عمل کنید.

یادتان باشد که حتماً از خوردن غذاهای سنگین قبل از رابطه جنسی خودداری کنید. مهمتر از آن مشروبات الکلی ننوشید چرا که باعث اختلال در نعوظ خواهند شد.

سلامت جنسی درست است که اهمیت دارد اما با رعایت بهداشت بدون استرس و اضطراب می توانید از بیماری های جنسی و مقاربتی پیشگیری کنید.

آقایان، اگر آنها خیلی زودتر از آنچه که می خواستند راضی باشند، درست است. کمی عشق بازی کرده، استراحت کنید و مجدد امتحان کنید.

مطمئناً در بار بعدی شما یک رابطه بهتری تجربه خواهید نمود.

چرا گفتیم معاشقه قبل از آمیزش بسیار اهمیت دارد؟ به این علت بود که معاشقه برای افزایش ترشحات واژن و کاهش درد بالقوه مهم است.

شما می توانید برای کاهش درد از یک ژل دخولی نیز استفاده کنید زیرا به شما کمک خواهد کرد که واژنتان نرم تر و روان تر شده در نتیجه دخول راحت تر صورت گیرد.

مردان نگران نباشند اگر خونریزی را در اولین دخول مشاهده نمی کنند.

علاوه بر غیبت بکارت در بعضی از زنان، اگر زن در طول رابطه جنسی آرام و ریلکش باشد، وقت کافی برای عشق کردن دارد، او با سمت دیگرش به آرامی احساس می کند و دهان واژن به اندازه کافی مرطوب می شود. آلت تناسلی به آرامی وارد واژن او می شود. به این ترتیب، ممکن است در اولین دخول خونریزی نشود، یا به دلیل نوع خاصی از پرده ارتجاعی، چنین حادثه ای رخ می دهد. اما اگر زن ناراحت یا ترسیده باشد و پاهای او جمع شود، واژن تنگ می شود و در هنگام ورود، خونریزی اتفاق می افتد.

 

ممکن است شما دوست داشته باشید