قرص تاخیری وگادول | عوارض جانبی این داروی تاخیری برای انزال زودرس

قرص تاخیری وگادول

قرص تاخیری وگادول یکی از داروهای تاخیری برای درمان انزال زودرس است که دارای ماده مخدر خطرناک ترامادول است و به طور کلی مصرف آن توصیه نمی شود. در ادامه اطلاعاتی در مورد عوارض جانبی قرص وگادول برای سلامت را می خوانید.

این روزها افرادی که از داروهای تاخیری استفاده می کنند بیشتر شده اند و برای درمان انزال زودرس برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش ممکن است از وسایل تاخیری استفاده کنند. تبلیغات زیادی برای محصولات تاخیری وجود دارد که هدف آنها رسیدن به انزال دیر رس و لذت بیشتر در سکس است ولی از عوارض احتمالی این داروها هیچ اطلاعاتی نمی دهند. قرص تاخیری وگادول یکی از محصولات تاخیری جنسی است که عوارضی در پی دارد.

محصولات زیادی وجود دارند که می توانند باعث حل مشکل زود انزالی شوند ولی هیچ کدام از این محصولات توانایی این محصول جدید را ندارند. قرص وگادول نام محصول نیمه گیاهی و ترکیبی توسط 2 قرص معروف است که می تواند توسط مردان به صورت یک قرص واحد مصرف شود و زود انزالی را در موقع رابطه تا 50 دقیقه بدون وقفه به تاخیر بیاندازد. قرص وگادول نسبت به تمام محصولات مشابه دیگر بسیار برتر است و قوی است. این قرص می تواند باعث تاخیری 50 دقیقه ای برای مردان شود و باعث تاخیر بیشتری در انزال می شود.

قرص تاخیری وگادول 

وگادول Vega-Dol نام تجاری ماده مخدر ترامادول در کشور هند است که با نام های دیگر مانند Veldrol  و وکتادول VICTADOL  هم در اینترنت به فروش می رسد. این قرص در واقع ترکیبی وگادول یا همان ترامادول است که در داروخانه های هم موجود است. این قرص از ترکیب ترامادول با سیلنافیل که ماده خطرناک است تهیه می شود.

قرص ترکیبی وگادول دارای 100 میلی گرم سیلدنافیل و 50 میلی گرم ترامادول است. فروشندگان این محصول در مورد روش مصرف وگادول ادعای مصرف یک قرص برای 50 دقیقه دیر انزالی می کنند؛ ولی باید بدانید که اصولا دارویی به نام وگادول به صورت رسمی وجود ندارد و این دارو توسط هیچ ارگانی مورد تایید نیست و این نام یک مارک تجاری است که یک شرکت تحت نام وگادول تولید می کند.

با اطمینان می توان گفت که وگادول در دسته داروهای مخدر قرار دارد زیرا در دراز مدت باعث ایجاد وابستگی خواهد شد.

با یک سرچ ساده در گوگل به زبان انگلیسی در مورد قرص تاخیری وگادول متوجه خواهید شد که این محصول اصلا در هیچ کجای دنیا شناخته شده نیست و فقط در ایران استفاده می شود. برخی از سایت های اینترنتی ادای فروش و خرید وگادول اصل و آمریکایی را می کنند در حالی که ساخت این دارو اصلا غیر قانونی می باشد و فقط در هند برای صادران به بازار پر سود ایران تهیه شده است.

قیمت قرص وگادول برای کسب سود بیشتر معمولا کمی پایین است تا خریدار میل به تهیه این قرص تاخیری داشته باشد. البته این را باید بدانید که محصولات جنسی ارزان قیمت حتما سلامت را به خطر می اندازند. وگادول در هیچ داروخانه ای به فروش نیم رسد و فقط مواردی که مجود است قرص وگادول هندی می باشد که معمولا به صورت اینترنتی و یا در فروشگاه های غیر مجاز و در بازار سیاه فروخته می شود.

 

بخوانید: قرص تأخیری مردان؛ فواید و عوارض قرص تأخیری

عوارض قرص تاخیری وگادول

البته قرص وگادول می تواند به عنوان قرص تاخیری استفاده شود و باعث به تاخیر افتادن و درمان زود انزالی شود ولی در دراز مدت عوارض جبران ناپذیری در پی خواهد داشت که باعث آسیب به سلامت بدن می شود. سکته مغزی، سکته قلبی، از دست رفتن بینایی و شنوایی، افزایش فشار چشم، سوء هاضمه و … از دیگر عوارض این قرص هستند.

دیگر عوارض این دارو عبارتند از:

  • کهیر و خس خس سینه
  • حمله قلبی
  • نارسایی کلیه
  • بیماری های کبدی
  • عفونت مجاری ادراری
  • سردرد
  • حالت تهوع یا استفراغ
  • تورم صورت، لب، پلک، زبان، دست و پا
  • درد شدید معده
  • تاری دید

هشدار در مورد مصرف وگادل

قرص وگادول را بهتر است مصرف نکنید و یا آخرین انتخاب برای درمان انزال زودرس باشد زیرا جزو داروهای مخدر به حساب می آید و در صورتی که به صورت طولانی مدت مصرف شود باعث وابستگی جسمی می شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید