آموزش و خدمات حرفه ای تاتو بدن و صورت در تهران

آموزش تاتو بدن در اصل نوعی چاپ بر روی بدن است که در آن طرحی با قرار دادن جوهر ، رنگها و رنگدانه ها ، به شکل دائم یا موقتی در لایه درم پوست ایجاد می شود و رنگدانه پوست را تغییر می دهد. هنر ساختن و خلاقیت با تاتو روی بدن بسیار جلوه زیبایی دارد.

آموزش و خدمات حرفه ای تاتو بدن و صورت در تهران

در دوره آموزش تاتو بدن با موارد زیر آشنا خواهید شد

 • شناخت پوست
 • ‌‎شناخت سبکهای تاتو بدن و آنالیز
 • ‌‎شابلون سازی و برگرداندن طرح تاتو بدن بدون نیاز به مهارت در نقاشی و طراحی
 • ‌‎شناخت و کار با دستگاه های  تاتو  بدن
 • ‌‎شناخت انواع سوزن و کاربرد آنها در تاتو بدن
 • اجرا و آموزش فوق حرفه ای تتو بدن به شیوه متحیر کننده با جدید ترین متد روز دنیا
 • تئوری تاتو : شناخت دستگاه تاتو ٬ سوزن ها ٬ رنگ ها ٬ بی حسی و لوازم مورد نیاز در انجام تاتو بدن
 • طرز انتقال طرح روی بدن
 • طرز انتقال درست رنگ به زیر پوست
 • طرز کاور و ترمیم طرح های قدیمی و خراب تاتو
 • اصول نگهداری تتو و شناخت تمام سبک ها
 • آموزش کامل لاین(خطها )
 • آموزش پر کردن طرح های مختلف
 • آموزش کامل سایه کاری در تاتو
 • آموزش کامل طریقه سه بعدی کردن طرح های مختلف در تاتو های بدن سه بعدی

ویژگی های بهترین مراکز آموزش تاتو

اگر قصد آموزش تاتو بدن دارید حتما در انتخاب یک مرکز تاتو معتبر دقت کنید زیرا مراکز زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که شاید گزینه مناسبی نباشند. یک تاتو آرتیست حرفه ای و با تجربه برای اجرای تاتو خود انتخاب کنید . نمونه کار ها و تاتو های بدن مرکز را از نزدیک ببنید حتما دقت کنید که مرکز تاتو مد نظر اصول بهداشتی را رعایت می کند و از موادو رنگ مناسب و با کیفیت استفاده می کند همچنین تاتو کار شما توانایی اجرای حرفه ای آموزش طرح را داشته باشد. قبل از انتخاب یک مرکز آموزش تاتو خوب به نکات زیر نیز توجه کنید:

 • استفاده از تجهیزات استاندارد
 • استفاده از رنگ های با کیفیت
 • داشتن خلاقیت
 • امکان سفارش طرح دلخواه
 • رزومه خوب
 • امکانات و خدمات بهترین مراکز تاتو
 • یک سری امکانات و خدمات هستند که همه مراکز تاتو آن ها را ارائه می دهند از جمله: داشتن آلبوم برای انتخاب طرح تاتو
 • توضیح روش های مراقبت از تاتو
 • ترمیم تاتو
 • پاک کردن تاتو بدن
 • رعایت بهداشت محیط
 • قیمت تاتو بدن

هزینه های تاتو روی بدن بستگی به اندازه تصویر و مقدار و نوع رنگ به کار رفته دارد ، طبعا هر چه اندازه تتو بیشتر باشد و رنگ بندی بیشتری داشته باشد هزینه ها نیز بالا تر می رود. به همین ترتیب تاتو های دو بعدی و سه بعدی قیمت گذاری می‌شوند.

آشنایی با  تاتو بدن

تتو یا همان تاتو طرح و نقشی است که به صورت همیشگی و دائمی روی پوشت بدن حک می شود. این نقش ها می تواند به صورت همیشگی روی بدن شما ماندگار باشد.  تاتو بدن یکی از آموزش های جذاب و پر درآمد می باشد که به همین سبب افراد زیادی تمایل گرایش به این حرفه پیدا کرده اند. علاوه بر تنوع در طرح ها و نقش های تاتو، رنگ های آن نیز متنوع می باشد. این رنگ ها شامل سیاه، قرمز، قهوه ای می باشد. این رنگ ها به وسیله تجهیزات تاتو و دستگاه آن به زیر گوشت فرد تزریق می شود، این کار باعث ماندگاری بیشتر طرح و نقش روی بدن می شود. هزینه خدمات تاتو بدن بسته به مهارت مربیان تدریس متفاوت می باشد. آموزشگاه های زیادی در سراسر کشور، آموزش حرفه ای تاتوی بدن را به نحو احسنت انجام می دهند.

آموزش و خدمات حرفه ای تاتو بدن و صورت در تهران

انواع تاتو بدن و نمونه‌های مختلفی آن

یکی از پرطرفدارترین طرح‌ها در ایران سبک گری واش یا همان سیاه و سفید است که بیشتر در قسمت‌های مختلف بدن مانند ران، کتف، روی سینه و خصوصا بازو به رنگ مشکی و یا خاکستری مورد استفاده قرار می‌گیرد.معمولا ایرانیان خیلی به طرح پرداز نقطه ای علاقه دارند.این طرح به صورت سایه و روشن است که مناطق تیره با تراکم زیاد نقطه و همچنین قسمت‌های روشن با تراکم بسیار کم نشان داده می‌شود.البته طرح‌های دیگری مانند طرح آبرنگ، طرح ماندالا، سیاه کاری و بسیاری طرحی‌های دیگری وجود دارد.

زیباترین طرح تاتو در بدن

 طرح ژاپنی سنتی یکی از طرح‌های تاتو است که به یرزومی شهرت دارد، این طرح در بین انواع تاتو بدن تقریبا طرح سختی بوده و باید قسمت زیادی از بدن مانند بالای کمر را پوشش دهد و هیچگاه نباید طرح پایین تر از کمر کشیده شود.در طرح ژاپنی سنتی لازم است تا طرح گل‌های خاص و حیوانات عجیب به معنی مختلف بر روی بدن طراحی شود.یکی دیگر از طرح‌های تاتو که قدیمی ترین طرح در سبک غربی می‌باشد طرح  آمریکایی سنتی است که به صورت طرح‌هایی دو بعدی همراه با خط‌های ضخیم و البته رنگ‌های جذاب و جیغ اجرا می‌شود.معمولا در این طرح نمادهایی از عقاب، گل رز، جمجمه و همچنین خرگوش و دزد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تاتو صورت

تاتو صورت یکی از رشته های بسیار محبوب و پرطرفدار در میان خانم هاست. با این روش می توانید انواع تتو ابرو، خط لب، خط چشم و … را روی صورت خود انجام دهید و ایرادات و نواقص چهره خود را رفع کنید. همچنین، کسانی که حوصله و وقت کافی برای آرایش کردن ندارند، می توانند از این روش برای داشتن یک آرایش نیمه دائمی روی صورت خود استفاده کنند.

با توجه به کاربردهای تاتو صورت و استقبال بی نظیر خانم ها از این روش، می توان گفت که این حرفه بازار کار خوبی دارد و می تواند شما را به درآمدهای بالا برساند. بنابراین می توانید آن را به عنوان یکی از گزینه های انتخابی خود در نظر بگیرید.

اما سوال اینجاست که برای آموزش تاتو صورت چه رشته ای را باید انتخاب کنید.

آشنایی با تاتو صورت

تاتو صورت، همانطور که از نام آن پیداست، تاتویی است که بر روی اعضای صورت انجام می شود. به این روش آرایش دائم صورت نیز گفته می شود که شامل: تاتو ابرو، خط چشم، بن مژه، خط لب، رژ لب، و شیدینگ لب است.

برای انجام آرایش دائم روش های مختلفی وجود دارد. هرکدام از این روش ها به دستگاه و مواد مخصوص و تکنیک های خاص خود نیاز دارند. به همین دلیل دوره های آموزش آرایشگری جداگانه ای برای آن ها برگزار می شود.

برای اینکه بدانید چگونه می توانید در دوره آموزش تاتو صورت شرکت کنید و بتوانید رشته مناسب خود را انتخاب کنید، باید ابتدا با رشته هایی که این هنر را آموزش می دهند آشنا شوید.

رشته های مرتبط با تاتو صورت

رشته هایی که در آن ها سرفصل های مرتبط با تتو صورت آموزش داده می شود شامل موارد زیر است:

رشته میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ شامل کشیدن خطوط ظریف و باریک مشابه تارهای ابرو است. کسانی که ابروهای کم پشت و ناهماهنگی دارند، می توانند از این طریق به ابروهای پرپشت و قرینه مورد نظر خود دست پیدا کنند.

میکروبلیدینگ دستگاه مخصوصی دارد که انواع سوزن های مخصوص این کار روی آن سوار می شود. سوزن های میکروبلیدینگ به نام سوزن سرکج به صورت تیغه هایی هستند که می توانند خطوط باریکی را به صورت هاشور همانند تارهای ابرو ایجاد کنند.

آموزش و خدمات حرفه ای تاتو بدن و صورت در تهران

رنگ های مخصوصی از برندهای مختلف از طریق این سوزن ها به لایه عمیق اپیدرم پوست وارد می شوند. به همین دلیل ماندگاری رنگ در این روش بالا و از بین ۶ ماه تا ۱ سال متغیر است.

رشته فیبروز ابرو

فیبروز دست آورد یک شرکت صربستانی است که همانند میکروبلیدینگ به طور تخصصی به تاتوی ابرو می پردازد. اما تفاوت هایی در رنگ مورد استفاده وجود دارد. رنگ های برند فی از مواد طبیعی تولید شده و به همین دلیل حساسیت ایجاد نمی کند. همچنین، رنگ های آن بسیار طبیعی و نزدیک به رنگ طبیعی ابرو است.

رشته میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن نیز روش دیگری برای تاتو صورت است که از قلم میکروپیگمنتیشن برای تاتوی لب، خط چشم، بن مژه، ابرو و … استفاده می شود. از آنجایی که میکروپیگمنتیشن برای ایجاد طرح های بسیار ظریف و حساس کاربرد دارد، بنابراین قلم آن باید به گونه ای طراحی شود که ارتعاش کمتری داشته باشد.

همچنین، سوزن هایی که در این روش استفاده می شود مانند میکروبلیدینگ یا فیبروز به صورت تیغه های سرکج نیستند. بلکه سوزن هایی در ابعاد مختلف هستند که رنگدانه را به صورت نقطه ای به پوست وارد می کنند. به همین دلیل نمی تواند حالت هاشور در ابرو ایجاد کند و بیشتر برای ایجاد سایه و قاب ابرو استفاده می شود.

از طرفی، این ویژگی باعث شده که خراش جزئی تری در پوست ایجاد شود و به دوره نقاهت راحت تر و کوتاه تری نیاز داشته باشد.

رنگدانه های مورد استفاده در میکروپیگمنتشن طبیعی تر از میکروبلیدینگ است. همچنین در عمق بیشتری نفوذ می کند و بنابراین ماندگاری آن بیشتر است.

همانطور که متوجه شدید، تاتو صورت در سه رشته مجزا آموزش داده می شود که هرکدام ابزار و تکنیک های مختص خود را دارند. بنابراین، کاملا واضح است که برای یادگیری این حرفه باید در دوره آموزشی آن شرکت کرده و تخصص لازم را بدست آورید.

انتخاب یک آموزشگاه خوب برای یادگیری بهتر و آماده شدن برای ورود به بازار کار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر به دنبال یک آموزشگاه حرفه ای هستید تا بتوانید دوره های آموزش رشته های مختلف مانند آموزش پدیکور، آرایش دائم و … را در آن بگذرانید، ما به شما کلینیک دکتر تاتو را پیشنهاد می کنیم.

ارتباط با کلینیک دکتر تاتو : 09120660447

ارسال توسط الگانت وب

این مطالب را هم ببینید