بیوگرافی حامد زمانی؛ عکسهای حامد زمانی خواننده انقلابی به همراه همسرش

حامد زمانی یکی از خواننده های جوان انقلاب اسلامی ایران است که به موسیقی پاپ گرایش دارد و در سبک های مذهبی کارهای زیادی را اجرا نموده است.

بیوگرافی حامد زمانی + عکس های حامد زمانی و همسرش

بیوگرافی حامد زمانی

حامد زمانی خواننده پاپ جمهوری اسلامی ایران متولد 1367/01/21 در شهر اصفهان می باشد. وی تحصیلاتش را در مقطع کارشناسی ارشد علوم سیاسی به پایان رسانده است. حامد زمانی از خانواده ای است که پدری بازنشسته فرهنگی دارد و مادر زحمت کشی که خانه دار است.

بیوگرافی حامد زمانی + عکس های حامد زمانی و همسرش

شروع به خوانندگی

حامد زمانی از همان کودکی صدای دلنشینی داشته و به خوانندگی نیز علاقمند بوده است. زمانی  که کودک بود به قرائت قرآن با صوت می پرداخت و با کمک خانواده اش در  سالگی در کلاس های موسیقی سنتی شرکت می نمود تا بتواند دوره آواز سنتی را نزد استاد طباطبایی بگذراند.

حامد زمانی بعدها به موسیقی پاپ روی آورد و در سبک های مذهبی و سیاسی روز ایران شروع به خوانندگی نمود که البته مورد پسند صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و خیلی زود شناخته شد.

حامد زمانی اولین کارش را در سال 84 با ترک “زینت آسمون” منتشر نمود. این کار در وصف حسین بن علی (ع)، سومین امام شیعیان بوده است.

بیوگرافی حامد زمانی + عکس های حامد زمانی و همسرش

ازدواج

حامد زمانی خواننده انقلابی 30 ساله ایرانی در سال 92 در سن 24 سالگی با 14 عدد سکه بهار آزادی به عنوان مهریه، با الهه قرقانی عقد نمود و در شهریور سال 93 عروسی خود را از طریق رسانه های مجازی اعلام نمود. زمانی که حامد زمانی با همسرش به عقد رسمی هم درآمدند دقیقاً روزی بود که از آهنگ مرگ بر آمریکا رونمایی شد.

 

 

همچنین بخوانید:

بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

بیوگرافی سینا شعبانخانی

بیوگرافی امیرعباس گلاب

بیوگرافی مسعود صادقلو

این مطالب را هم ببینید