بیوگرافی رامبد جوان؛ ماجرای طلاق و ازدواج دوم رامبد جوان، عکس رامبد جوان با همسرانش

رامبد جوان، بازیگر و مجری و کارگردان به نام کشورمان است و جالب است بدانید که اصالتاً آذری می باشد. وی در فیلم های پربیننده زیادی ایفای نقش کرده و همیشه در نقش هایش موفق بوده است.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

بیوگرافی رامبد جوان

رامبدجوان تبریزی بازیگر، مجری و کارگردان کشورمان متولد 1350/10/01 در تهران می باشد. اما اصالتاً آذری می باشد، درواقع خانواده اش اصالتاً اهل تبریز و ترک زبان می باشند. یک خواهر بزرگ تر از خود به نام پوپک دارد و تحصیلاتش تا مقطع دیپلم می باشد.

به گفته خود رامبد جوان در زمانی که خردسال بود، به دلیل اینکه پدر و مادرش سر کار می رفتند شخصی به نام ننه مریم که صورتی پر از آبله داشت از وی مراقبت می کرد. رامبد ننه مریم را خیلی دوست داشت و خاطرات خوشی را در کنارش دارد. وی می گوید ننه مریم می زد و من میرقصیدم و همین شاید باعث شد که من شادی را در زندگیم انتخاب کنم.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

علایق رامبد جوان

رامبد از دوران کودکی بسیار پرجنب و جوش بوده اما علیرغم تمام این انرژی که در درونش وجود داشت و دارد به فوتبال علاقمند نشد. البته دوستان فوتبالیست زیادی دارد ولی باز هم به فوتبال علاقه ای ندارد و نتوانسته نقش یک طرفدار فوتبال را در زندگیش داشته باشد.

وی می گوید: اگر بازیگر نمی شدم، موزیسین نمی‌ شدم، جراح زیبایی می‌ شدم. اگر جراح زیبایی نمی‌ شدم بوکسور می‌ شدم، اگر بوکسور نمی‌ شدم، قهرمان شطرنج و اگر همه اینها نمی‌ شدم حتما یک چوپان می‌ شدم.

رامبد می گوید: استیو مک کویین را خیلی دوست داشتم، عاشقش بودم، به این خاطر که موتورسواری، رانندگی و تیراندازی بلد بود و در فیلم ها به زن ها کم توجه بود ! بروسلی و جکی چان را هم دوست داشتم.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

شروع به فعالیت

رامبد جوان فعالیتش را از تئاتر آغاز کرد سپس کم کم وارد تلویزیون و سینما شد. با معرفی فرهاد جم رامبد جوان در یک ایپزود از سریال همسران بازی کرد سپس بیژن بیرنگ (کارگردان) از بازی او خوشش آمد و از وی برای بازی در خانه سبز کنار خسرو شکیبایی در سال 1375 دعوت کرد.

این سریال سکوی پرتاب وی برای شهرت و ادامه فعالیت هنری بود، حضورش در سریال ولایت عشق در نقش امین عباسی و سریال کت جادویی چهره اش را بسیار محبوب کرد.

بیشتر نقش هایی که رامبد در سینما و تلویزیون به ایفای نقش پرداخته جنبه طنز و کمدی دارد.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

برنامه خندوانه

رامبد در زمینه شکل گیری برنامه خندوانه گفته  است که: ايده اوليه اين برنامه خندوانه از سال 85 در ذهن من بود. اما شرايط ساخت آن به دلايل مختلف پيدا نمی شد بالاخره همه چيز با هم جور شد و بادرايت و پشتيبانی خوب مدير محترم شبکه نسيم، يعنی دکتر کرمی که بسيار مدير فوق‌ العاده‌ای هستند، توانستم اين برنامه را با يک گروه کاملا حرفه‌ ای و دوست‌ داشتنی روی آنتن ببرم.

 بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

تعطیلی برنامه خندوانه

رامبد از حرفه اش سخن می گوید که تمام وقتش را می گیرد اما می خواهد اولویتش خانواده اش باشد و زمان بیشتری را در کنار خانواده اش سپری کند. رامبد با بیان این نکته که قصد دارد خانواده اش را گسترش داده و بچه دار شود، به همین خاطر خندوانه در فصل پنجم فعلا تا یکسال آینده تولید نخواهد شد.

 

ماجرای ازدواج ها و طلاق های رامبد جوان

رامبد سه بار ازدواج کرده و دو تا از ازدواج هایش ناموفق بوده اند.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

ازدواج اول

رامبد جوان در دهه 1370 بود که با خطبه عقدی که توسط سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت خوانده شد به عقد ماندانا روحی، دختری که همانند خودش هنرمند بود درآمد. اما این ازدواج سرانجامی نداشته و درنهایت از هم جدا شدند.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

ازدواج دوم

در 27 اسفندماه سال 87 بود که رامبدجوان با سحر دولتشاهی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

داستان آشنایی رامبد و سحر نیز از یک نمایش تئاتر کلید خورد، دولتشاهی عضو گروه تئاتر پسیانی بود و از آن طریق با خواستگاری جوان با وی ازدواج کرد اما این وصلت هم در نهایت شش سال بعد در سال 1393 به جدایی ختم شد.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

ازدواج سوم

رامبد جوان دو سال از چدایی اش با سحر دولتشاهی می گذشت که عکس هایی از رامبد جوان و نگار جواهریان دیده می شد که نشاندهنده رابطه صمیمی و عاطفی بین آن دو بود.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

شایعه رابطه این دو بر سر زبان ها افتاد تا اینکه بعد از مدتهای طولانی رامبد جوان و نگار جواهریان ازدواجشان را افشا کردند. برای اولین بار رامبد جوان در ویژه برنامه سه ستاره که در عید نوروز سال ۱۳۹۵ پخش شد به صورت رسمی ازدواج  خود و نگار جواهریان را تایید کرد. او در این برنامه از نگار جواهریان به عنوان یکی از اعضای خانواده اش نام برد.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

بر اساس اذعان دوستانشان آنها در کشور یونان با یکدیگر بصورت رسمی در سال 95 ازدواج کردند، این دو در برنامه خندوانه نیز با یکدیگر همکاری میکنند.

بیوگرافی رامبد جوان و ماجرای طلاق و ادواج

رامبد جوان در مصاحبه ای که بعد از نشست خبری فیلمش بنام نگار انجام داد گفت : فیلم نگار بهترین هدیه به همسرم نگار جواهریان بود.

ماجرای جنجالی سفر به کانادا

رامبد به همراه همسرش نگار جواهریان در خرداد سال 1398 راهی کشور کانادا شدند و عنوان کردند برای اکران فیلم به این کشور می روند. این در حالی بود که کاربران گمانه زنی کردند که تولد فرزندشان نزدیک است و برای همین به کانادا رفته اند و هیچ ارزشی برای ایران قائل نیستند.

سایت های اصولگرا هم به او تاختند و اعلام کردند که هزینه سفر به کانادا چیزی در حدود 500 میلیون تومان می شود. پس از این جنجال ها، عکسی از رامبد جوان در کنار نگار جواهریان در یکی از خیابان های کانادا منتشر شد که نگار بدون حجاب بود.

 

مطالب مشابه را ببینید!

نگاهی بر زندگی حسین پناهی شاعر و بازیگر؛ از علاقه به روحانی شدن تا بازیگری و شاعری نگاهی بر زندگی حسین منزوی؛ آغاز فعالیت ادبی، اشعار زیبای او، ازدواج، طلاق و مرگ نگاهی بر زندگی احمدرضا احمدی (از تولد تا اشعار نو او، سبک او، نقد شاعر و اشعار او) نگاهی بر زندگی شمس تبریزی (از تولد، تا بد رفتاری مردم با او و رابطه با کیمیا خاتون) نگاهی بر زندگی کریم خان زند (از فتح اصفهان تا مبارزه با خان قاجار و انگلیسی ها تا مرگ) بیوگرافی کیت بلانشت؛ زندگی شخصی هنری او از ورود به دنیای هنر تا فیلم های معروف او نگاهی بر زندگی زال پهلون ایرانی و پدر رستم دستان از شخصیت های شاهنامه بیوگرافی علیرضا قربانی خواننده سبک سنتی (کارنامه هنری و زندگینامه شخصی او) بیوگرافی تام هنکس بازیگر پر افتخار هالیوودی؛ کارنامه هنری و زندگینامه شخصی بیوگرافی عرفان طهماسبی خواننده با استعداد (درباره زندگی شخصی و هنری او)