خانه » فرهنگ و هنر » بیوگرافی بازیگران و هنرمندان » بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenabعکس ندا جناب همسر ندا جناب عروسی ندا جناب قد ندا جناب همسر سابق ندا جناب بیوگرافی ندا جناب و دخترش ندا جناب در ایران ندا جناب عروس امام جمعه شاهین شهر عکس همسر سابق ندا جناب

بیوگرافی ندا جناب

ندا جناب در تاریخ ۱۳۵۹/۰۸/۲۱در تهران به دنیا آمد!! ولی در شاهین شهر اصفهان بزرگ شد ! او دانش‌آموخته کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه آزاد نجف آباد است! و اکنون در رشته علوم رسانه (مدیا) تحصیل می کند ! او از کودکی به کار در تلویزیون علاقمند بوده و در دوران دانشجویی در ایران با گروه‌ های فیلمبرداری همکاری می‌ کرده است در لس آنجلس نیز از سال۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در شبکه تلویزیونی خارج از ایران مجری و گزارشگر بود.

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab
ندا یکی از پر انرژی ترین و فعالترین تهیه کنندگان و مجریان شبکه من و تو با مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد نجف‌آباد و در حال حاضر مشغول به تحصیل رشته مدیا(البته به لطف دوستان بهایی خود مشغول به تحصیل شد) در لندن،است ندا در ایران در دوران دانشجویی با تعدادی از گروه‌های فیلمبرداری همکاری داشته. از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ در تلویزیون طپش لندن مجری و گزارشگر بوده که ممکنه خیلی از شما با چهره ندا آشنا باشید

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab
وی بعد از ازدواجی که منجر به طلاق شد از کشور خارج و به دوستان بهائی خود در لندن پیوست.
نداجناب در رشته مدیا مشغول به تحصیل شده است، او در دوران دانشجویی با تعدادی از گروه های فیلمبرداری غیر قانونی همکاری داشته و مدتی در تلویزیون بی بی سی و تپش که در لندن پخش می شود، به عنوان گزارشگر همکاری داشته است.
ندا جناب در این تلویزیون جدید، برنامه ای در مورد ورزش رزمی خانمها دارد ! و هدف این برنامه جلوگیری از ترس خانمها از تاریکی عنوان کرده است.

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab
ایشان در فیس بوک شخصی خود، عکسی با وضعیت زننده و نیمه عریان و برهنه از خودش را به نمایش گذاشته است.

نداجناب در ایران یکبار ازدواج کرده است ! و صاحب دختری بنام نیکی است ! اما این ازدواج دوام نمیاورد و او بعد از طلاق به خارج از کشور مهاجرت می کند ندا جناب اوایل ازدواج خود را مخفی نگه میداشت اما بعد از گذشت مدتی عکس هایی از دخترش را در شبکه ای اجتماعی منتشر کرد.
او مدتی با شبکه طپش و بی بی سی فارسی همکاری داشته است !  و سرانجام در مرموزترین شبکه ماهواره ای فارسی زبان ! یعنی من و تو با سرمایه گذاری هنگفت بعنوان مجری و تهیه کننده حضور پیدا کرد.

بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab بیوگرافی و عکس اینستاگرام ندا جناب 2018 Neda Jenab

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*